Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idő a lábadozás mandula...

Mennyi idő a lábadozás mandulaműtét után?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ha most eldönteném, hogy ki szeretném vetetni (kéne, mert góc van benne), kb. mennyi időre rá műtetének meg? Meddig kell befeküdni? Mennyi időre esnék ki munkából úgy mindent összevetve? Ha saját felelősségre visszamennék idejekorán, akkor is mennyi a minimum, amibe beletelne?
2011. okt. 22. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Az hogy mennyi idő múlva kapsz időpontot az az adott kórház kapacitásától függ.Én kb két héttel későbbre kaptam időpontot,előző este be kellett mennem-a mai napig nem értem minek,de a dokim így kérte.

Három napot voltam bent,és utána még másfél hetet voltam otthon.Tehát én összesen két hetet nem dolgoztam.De ez attól is függ mit dolgozol, hisz nem nagyon hajolhatsz,emelhetsz és ezt fontos betartani,mert felszakadhat és bevérzik.

Első héten nagyon fájt,Utána még nem tudom meddig,de elég sokáig fájdogált.

2011. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ülőmunkán vagyok, paneleket javítok. Az árthat a gyógyuló sebnek, ha flux-szal és cinnel dolgozom? Nyilván néha belélegzem belőle.

Sok időt nem tudnék lábadozásra szánni, a táppénzt melóhelyen nem igen tolerálják.

2011. okt. 22. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Tudsz már időpontot? Ha ülőmunkán vagy hamar vissza tudsz állni,szerintem nem kell megvárni a két hete-én kényelmes voltam, mert azt mondták a melóhelyen maradjak nyugodtan. a cin dolgot viszont kérdezd meg a dokitól, ezt nem igazán tudom.

2011. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok időpontot. Még nem tájékozódtam. az a gond, a háziorvosom nem a közelben van, hanem ahol anyámék élnek, én a munkahelyem városában vagyok albérletben. Nem nagy a távolság, csak a beosztás miatt ritkán jutok haza.

Mert gondolom, ide a kórházba nem mehetek csak úgy be minden nélkül? nem vagyok bejelentkezve erre a címre, még ideiglenessel sem.

2011. okt. 28. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet már túl vagy a műtéten, de..

Nekem 7.napon a semmitől vérzett be, aztán vissza kórház. Szóval nem ajánlom, hogy hamarabb kezdj el dolgozni! A két hetet érdemes kivárni, főleg, hogy a gyógyulási folyamat ált. ennél hosszabb (persze már elviselhető fájdalommal). Ettől független kb a 2. héttől az én fájdalmaim szűnőben vannak, 10. naptól gyógyszert sem szedek (2napja), de két hétig bevérezhet, szóval azért még betartom a szabályokat.


Én szolnok megyei lakos vagyok, de Pesten műtöttek, mert itt lakom. Nincs erről iratom, mert albérlet! Senki nem kérdezett semmit. Az albérlet kerületében lévő dokihoz járok, ott utaltak be ide. Mivel altatásban kértem a várakozási idő hosszabb volt, kb 3hét, és még el is tolták..


Ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok.

2011. dec. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!