Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulaműtét után mennyi...

Mandulaműtét után mennyi ideig lehet számítani bevérzésre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Két héten belül. De ha nem erőlteted, és nem eszel semmi keményet, ami felkarcolhatja, illetve folyamatosan iszol (ezzel megelőzve, hogy megszáradjon a seb, így netán könnyebben felszakadjon), akkor már sokat teszel azért, hogy ez elkerülhető legyen. :)

Anno 3éve, mikor nekem kivették, én ettől féltem a legjobban, és végül szerencsére csak a doki mondta kontrollon, hogy picike vérzés volt, mikor a seb levált, én nem is éreztem belőle sokat.

Mielőbbi gyógyulást! :)

28N

2011. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nekem holnap lesz egy hete,h kivették, és hát köhögök vmennyire és félek,h bevérzik,de ma írt fel a doki a kontrollon gyógyszert remélem nem vérzik be :/ köszönöm a válaszod :D
2011. okt. 13. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!