Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Elkezdtem szedni a fogamzasgat...

Elkezdtem szedni a fogamzasgatlot es lenne meg nyolc napom menzeszig, de ma sex utan a cuccal egyutt ver is kifolyt . Mitol lehet? Mi lehet ez? Lecci irjon valaki

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ebben a hónapban kezdted el,akkor nem gond,ha előbb megjön.Nálam is így volt.Megemlítheted amúgy majd a nőgyógyásznak,de szerintem ez nem baj.A szervezetnek rá kell állnia a hormonkészítményre.
2011. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tenyleg nagyon remelem h nincs semmi baj ,mert most jottem ki angliaba es nem tudok meg annyira angolul h elhebegjem a nodokinak h mibajom es nincs ki eljojjon velem :S remelem smmi komyoly koszike
2011. márc. 27. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A mész a nőgyógyászhoz, érdemes ezt elmondani neki; de amúgy így van: ha az elején vagy még, akkor ne ijedj meg. Nem tudom, te milyen gyógyszert szedsz, de a legtöbbnél föl is tüntetik, hogy előfordulhatnak köztes-, ill. pecsételő vérzések.

De érdemes azt is megfigyelni, hogy mennyi vér jött ki. És hogy csak akkor, közvetlenül az aktus után, vagy aznap többször? Vagy esetleg a következő napokban is?

Mert ha csak az aktus után, és nem sok vér volt, akkor lehet az is, hogy egy hajszálér sérült meg belül.


Remélem, tudtam segíteni.

Szép napot neked!

ParlanDo

2011. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!