Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Cukorbetegség kezelésére...

Dark Angel1987 kérdése:

Cukorbetegség kezelésére sugar crush. Hallottál már róla?

Figyelt kérdés
A párom cukorbeteg s érdekelne, hogy esetleg valaki próbálta-e már ezt a terméket?
2011. ápr. 6. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem elhiheted,hogy semmilyen étrend kiegészítő és semmilyen termék nem kezeli és nem teszi jobbá az állapotot, csak a mozgás és a diéta, meg a gyógyszer.
2011. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, de ezer másikat próbáltunk. Egyik sem tökéletes bármit is ígér. A cukorbetegséget egy életen át kell kezelgetni hol ezzel, hol azzal. Ki kell próbálni különféle táplálékkieglszítőket /ez is az/ és amelyik csökkenti a vércukor szintjét, azt használni kell. A mi esetünkben a hajdina bizonyult a legjobbnak, de van tizenötezer forintért tea is. Ezt fogyassza a Bajor, a Demjén és sokan mások. A legtöbbet mégis az étrenddel tudsz tenni a javulásért.
2011. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 öregvarázsló ***** válasza:

Én a gyögytea-ról hallottam sok jót.

Tanulmányozd!


[link]

2011. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 öregvarázsló ***** válasza:

Böngésztem és találtam. Nézd meg.


[link]

2011. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elég jókat mondanak erről a termékről pedig, állítólag még csak most lehet ezt kapni magyarországon, mert eddig még nem volt. Ez se drágább, mint a tea, 14.990 az ára, az egyhavi adag. Mit gondoltok?
2011. ápr. 7. 08:37
 6/7 anonim ***** válasza:
átverés,de te tudod..kb.mint az algapor 16 ezerért..
2011. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cukorcsökkentőként bármit el lehet adni, mert a rászorultak megveszik. Ezzel vissza is élnek. Többre mész a gondos, diétás táplálkozással a kifejezetten tiltott élelmiszerek mellőzésével.
2011. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!