Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Coverex AS vérnyomáscsökkentő....

Coverex AS vérnyomáscsökkentő. Van mellékhatása? Tényleg hatásos gyógyszer?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 00:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%

Utolsónak: "A C-vitamin nagyon jó szer"

A C-vitamin nem egy nagyon jó szer, hanem a szervezetünk alapvető szükséglete, és minél többet szed valaki belőle, annál jobban jár.

A vesekő-mese már rég lejárt lemez, azért mert te nem tanultál a vitaminokról, légyszives ne rémisztgess másokat.

A C-vitamin akármekkora mennyiségben sem okoz bajt, mert ártalmatlan vegyület, maximum ha valaki többet eszik belőle mint amennyi éppen a szervezete szükséglete, akkor lazítja a székletet. A vese bármekkora mennyiséget képes átdolgozni magán, még jót is teszünk vele, sőt, a modern urológia vesekövesség ellen nagy dózisú C-vitamint ad.

Ideje lenne felfrissíteni a tudásodat!

Más: A gyógyszereknek mindig veszélyes mellékhatásaik vannak, mert szintetikus anyagokból állítják elő őket. Bezavarnak az emberi szervezetbe, sőt nagy károkat okoznak. Van egy halálozási lista, amin az orvosok által felírt gyógyszerek mellékhatásai miatti halálozás a fegyverkezés után a második helyen áll.

Ébresztő emberek!!!Aki terhes, hatalmas felelősséggel tartozik a születendő gyermeke egészsége miatt. NE!!!!!!! szedjél semilyen gyógyszert, keress természetes módszereket a vérnyomás csökkentésére. Mert szép számban vannak ilyenek. Először is, iszol-e elég vizet? Mert ha naponta nem iszol meg legalább 2 liter vizet, akkor lehet magas a vérnyomás. Másodszor, csökkentsd tudatosan a stresszt okozó történéseket az életedben. Harmadszor, szedni kell egy nem hagyományos multivitamint, olyat, ami a valóban szükséges mennyiségeket tartalmazza vitaminokból, ásványokból, mert ezek hiánya is sok esetben magas vérnyomást idéz elő. Rendszeres mozgással segítsd a szervezet egyensúlyának visszaszerzését, garantálom hogy nem lesz szükséged gyógyszerekre.

2011. ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

Tudatlanság, és pökhendiség ellen nincs orvosság.

Ezután a levelem után oktatásod befejezem, de akit félreviszel az ökörségeddel, annak a betegse , halála téged terhel majd, amit bizonyára könnyen veszel. Mert nem terhel felelősség.

A c-vitamin napi 20mg -ig meggátolja a a skorbutot-

100mg az a WHO (biztos csopa hülye) által ajánlott adag egáészségmegőrzésre.

200 mg dohányosoknak, stresszeseknek

500mg-mint fent csak fokozott folyadékbevitel esetén.

1g-hosszan, mellékhatás nélkül szedhető, kivéve, ha oxaluria áll fenn, vagy köszvény, mert eteket rontja, sőt előidézheti

5g-ig rövid itervallum terápia maximum egy hétig, fertőző betegségben immunrendszer "erősítésére", vizeletben ható antibiotikumok hatásának erősítésére, vizelet tartős SAVANYÍTÁSÁRA (pl. foszfáturia ellen).


( És ha ekkor túladagolják, az oxalát-urátkövek borítékolhatók, szerencsés esetben csak néhány hónapon belül, mert az aktiv transporttal kiválasztódó aszkorbinsav a vizeletet savanyitja. Szoros kapcsolatban az vizelet vegyhatásával lehet beállítani a szedett mennyiséget. Napi 2-3 l folyadék indokolt.

Én leírtam a legmodernebb nézőpontot, az elme-frissítést rád hagynám...

Mindenesetere bűncselekménnyel határos egy standard therapiara beállított és vizsgált hypertoniás, thrombophilias beteg gyógyszereiről lebeszélése, új vizsgálatra való utalás nélkül.Mikor megüti a guta ott leszel okoskodni? Kétlem.

2011. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az elütésekért elnézést, ideges voltam.

Csak értelemszerűen...

2011. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Az én véleményem a következő:

C vitamin önmagában biztosan nem elég. Rengeteg mindenre jó, de nem csodaszer. A gyógyszereknek van mellékhatásuk, de a magas vérnyomásnak is. Lehet, hogy a megfelelő orvost megtalálva, rendezni lehet a dolgokat. Én nem akarom magam önállóan gyógyítani, most coverexet szedem, felváltva a dopegyttel, és előbb-utóbb csak a dopegyt marad, mert babát szeretnénk. Igen, felelősséggel tartozom a babámért, ezért szedem a gyógyszert, amit az orvos felírt. Rendszeresen sportolok, a stressztől magas, nem igazán tudok vele mit csinálni - talán egyszer megváltozom. Csak arra lettem volna kiváncsi, hogy ezeket szedte-e valaki, és milyen tapasztalati voltak. Persze, tudom, hogy mindenkinál más, de kiindulásnak azért jó. :))

2011. ápr. 20. 18:18
 15/17 anonim ***** válasza:
15%

8.éve szedek napi 3-4ezer mg C-vitamint. Folyamatosan! Azért, mert minden fiatalon meglévő problémám elmúlt a hatására. Ha igaz lenne amiket leírtál, már régen halottnak kéne lennem. Pedig élek, nagyon is, és 50 leszek decemberben, de egy szem gyógyszert sem kell már szednem. Azelőtt kellett. Nem érzem magam tudatlannak, sokan megkeresnek hogy tanácsot kérjenek az egészségük visszaszerzéséhez - tőlem.

A VHO a gyógyszer-maffia legelső bábja. Úgy táncol, ahogy a főnök fütyül.

Ha lenne bátorságod kipróbálni a vitaminokat, (amik a legártalmatlanabb anyagok a Földön) akkor nem lennél olyan ideges, amikor valaki mást mer állítani, mint amit a fejedbe tömtek hosszú évek alatt. Nem neked szántam a mondanivalómat, azokhoz beszélek csak, akik hasonlóan gondolkodnak mint én.

2011. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%

Bátyám... Te egyszerűbb vagy mint egy amőba.

Honnan tudod mit tömtek a fejembe, mikor a tied üres?

A WHO-t dupla w-vel írjuk, ez egy betűszó.

Egy biztos, te nem ugráltatod őket. Dícséretes.


Viszont kártevő, és bűnöző vagy. Tudtál róla? Csak magaddal van jogod kicseszni, ha mással teszed, az a kuruzslás nevű büncselekmény.

2011. máj. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mindenki azt tesz a saját szervezetével amit akar. Nem kellene azonban sarat dobálni azokra, akik a természetes módszereket helyezik előtérbe, hiszen a józan ész is ezt diktálná. Bizony igaz, hogy a gyógyszereket sokszor ok nélkül felírják az orvosok, ki tudja miért, lehet hogy ehhez fűződik érdekük. És az is igaz, hogy nagyon sok problémát pont az orvosok által felírt gyógyszerek okoznak.

Ilyen fiatal korban kár gyógyszerrel próbálkozni, belekerül az egyén egy mókuskerékbe, ahonnan nagyon nehéz kijönni.

Meg kell tanulni máshogy gondolkodni, és nem ész nélkül elfogadni még az orvostól sem minden javaslatot. Mindennél fontosabb az egészségünk, hát merjünk megkérdezni bármit ami ezt esetleg veszélyeztetheti. Ha meg olyan szűk látókörű az orvos, hogy más megoldást nem tud javasolni mint a gyógyszer, akkor szerintem érdemes másikat keresni, mert már szép számmal vannak ilyenek.

2011. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!