Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan küzdhetek az ekcéma ellen?

Hogyan küzdhetek az ekcéma ellen?

Figyelt kérdés
Már elegem van belőle h az orvosok semmi hasznosat nem tudnak mondani csak hogy génhiba és éljek vele együtt, mikor előjön pedig valami szteroid injekcióval meg krémekkel folytja vissza...megjegyzem igen rövid ideig.Nekem nagyon elterjedt már szinte minden testrészemen megtalálható.Hamarosan allergia tesztet szeretnék csináltatni. De bőrgyógyásszal csináltassam vagy gasztroenterológussal? Mivel kenjem az arcom?
2011. ápr. 8. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Csecsemokori ekcema, felnottkori ekcema. Neked melyik van?
2011. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13 évesen jelent meg, tehát felnőttkori
2011. ápr. 8. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt megelozoen nem volt semmi fele betegseged? Tortent valami valtozas az eletedben? Stresszes az eletmodod?

Irj priv.ben szivesen segitek!

2011. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Shea vaj!
2011. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit már egy előttem szóló is írt,hogy a shea vaj jó lehet-viszont le kell szögezni,hogy csupán a tüneteket enyhítheti!

Önmagában is használható,de különféle bázisolajokat hozzákeverve feljavíthatod ennek a krémnek a hatóerejét is.

Ilyenek pl:ligetszépe olaj,neem olaj.

Egy ismerősömnek diétát kellett tartania,mikor kiújultak az ekcémás tünetei,mert kimutatták,hogy ételallergiás (lisztérzékeny).És hogy a felgyülemlett méreganyagok is erősíthetik ezeket a tüneteket,tehát nagyon fontos a méregtelenítés!!!

Ha gondolod,szívesen írok Neked privátban,ha érdekelne több dolog is!Csak írj nekem!

2011. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem olvasom el mit írtál, a legjobb ha lepisiled. Nem vicc!!!
2011. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!