Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha magamnak leszedtem a...

Ha magamnak leszedtem a szemölcsömet mi történhet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy újra kinőhet, mert a gyökere nem lett eltávolítva, az, hogy kisebesedhet, az, hogy elfertőződhet a seb.
2011. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Patikában van Wartner nevű szemölcs fagyasztó spray, inkább azzal próbáld meg, azt magadnak is csinálhatod, minden le van írva a használati útmutatóban, hogy hogy kell használni. hajrá! K
2011. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a talpamon volt régen. Az összes spray-t, fagyasztót kipróbáltam, de semmi. Leműtötték a lábamról, nagyon fájt utána. Fél év múlva visszanőttek. Beszéltem egy orvossal, mondta, hogy reggelente kenjem be egy fültisztítóval a vizeletemmel. Hát én elsőre hülyének néztem, aztán amikor megint egyre több jött elő, gondoltam egyszer élünk, kipróbálom. Nagyon hamar elmúlt. Elég furcsa módja ez a gyógyításnak, de bevált. Ennek kb. 10 éve, azóta nem nőttek vissza. Egy próbát megér.
2011. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A vizeletes " gyógymódot " én is kipróbáltam, plusz még vérehulló fecskefűvel kentem.

Elmult, azóta sem jött vissza.

2011. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Katka25 válasza:

Hihetetlen lesz amit írok és míg nem próbáltam én is nevettem rajta. Van rá egy vadvirág ami nekem gyönyörűen eltüntette még 10 évvel ezelőtt és azóta sem jött vissza ennek a neve a vérrehulló fecskefű.

[link]


itt a link ahol képeket találsz róla és út szélén szedheted(ne főút mert az szennyezett) A szárát kettényitod ráteszed a szemölcsre éjszakára asszem 3-4 éjszaka kell neki és hidd el nem lesz ott a szemölcs!!! Ha nem hiszed akkor is egy próbát megér mert nem kerül egy fityingbe sem max a kötöző amivel magadra kötöd :)

Sok sikert

2011. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer régen még iskolában kértem kölcsön órán tollat valakitől. Egy lány kínált kölcsön egy tollat /már sürgősen írnom kellett volna/, akinek a kezén volt egy szemölcs és mindíg vakargatta. Eleinte nem nyúltam érte a kezén levő dolog miatt, de aztán valaki mondta, na ne tegyem már magam nevetségessé, hogy azért nem veszem el tőle. Végül kis szégyenkezés után elvettem a tollat ne mondják ilyen gyáva vagyok. Bár inkább lettem volna gyáva.


Utána hosszú évekig nem tudtam megszabadulni tőle. Végül szalicilsav tömény alkoholos oldata segített, méghozzá gyorsan napok, (kb egy hét) alatt.


Azzal kentem be a szemölcs felületét, különös figyelemmmel a tövére. A bekenéseket naponta kétszer legalább megismételtem. Közben kb kétnaponta három réteg bőr lehámlott a felületéről. A végén egy nagyon vékony, már kicsit véresnek látszó réteggé vékonyodott a bőr a szemölcs helye körül és az utolsó bekenés már csípett is eléggé. Ezután hagytam begyógyulni a megmart réteget és a szemölcs többé már nem jött elő.


Ilyen szalicilos alkoholt gyógyszertárban lehet kapni és szemölcs ecseteléshez kell kérni. Azzal való ecsetelés után fehér vastag kiválás keletkezik a kezelt helyen ami nem baj, sőt a kivált szalicil marja meg annyira, hogy a végén elpusztul.


Ha a talpadon van akkor a cipóket is érdemes bekenni valami fertőtlenítővel.


( Egyébként ha csak úgy az élőt lekaparod akkor nagyon csúnyán tud terjedni szaporodni és sokasodni! )

2011. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vizeletes "gyógymód" a legjobb amit már írtak előttem!
2011. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!