Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lágyéksérv ha nincs megműtve,...

Lágyéksérv ha nincs megműtve, mi történhet?

Figyelt kérdés
A menj orvoshoz tanácsokat hanyagoljátok légyszives,nem én vagyok,hanem egy ismerős akit meg kell győznöm,hogy sürgősen doki.Bár szerintem sok éve ilyen neki.
2011. júl. 30. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
meddőség.
2011. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

férfinál is?


miért?


googlezok,és mindenhol csak a tünetek,kezelés,műtét amiről irnak, a kezeletlenségéről sehol :S

2011. júl. 30. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem műtik, akkor a sérv kizáródhat. :


"A sérv legveszélyesebb szövődménye a kizáródás. A sérv nyakát képező gyűrű megszorul, és a sérv tartalmát annak ereivel együtt kizárja. A kizáródás ismét történhet hirtelen - például egy nehéz tárgy megemelése után - vagy lappangva. Mivel a zsigerek vérellátásának megszűnése bélelhaláshoz vezet, a kizáródott sérvet életveszélyes állapotnak tartjuk, amely azonnali sebészi beavatkozást igényel. Diagnózisát segíti - az egyre romló fizikális állapot mellett - a sérv felett lévő bőr elszíneződése, duzzanata."

2011. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt van egy rövid cikk a szövődményről:


[link]

2011. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na kedves kérdező NE meny orvoshoz!
2011. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!