Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van egy 40 éves cigarettám,...

Van egy 40 éves cigarettám, történhet vmi bajom ha elszívom?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Papírdobozos, ugye? Rossz íze lesz, mert ki van száradva. Élményt nem nagyon fog jelenteni, legalábbis ízre. Én húszéves Szimfóniát próbáltam egyszer, rossz volt mint a bűn.

Jobban jársz ha történeti érdekességként elteszed emlékbe bontatlanul. Persze ha már bontva van egy szál annyira nem fog belőle hiányozni, de sztem inkább hagyd.

2011. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem egy sírásót, amikor a temetőben egy lejárt, és újra meg nem váltott sírból kihantolta a maradványokat. A csontváz mellett volt egy doboz Symphonia. Mivel egy sírt 25 évre lehet megváltani, így nem nehéz kiszámolni, hogy a cigaretta ilyen régi. Azt hiszem nem kell elmesélnem, hogy mi lett a dohányáru sorsa. A történtek után hősünk még sok-sok doboz cigit vásárolt.

Ezek után hogy döntessz?

2011. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hagyom a bús p..ába :D
2011. szept. 2. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
én is elakartam szívni egy több évtizedes cigarettát aztán kiderült hogy petárda volt.
2011. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
add el vmi múzeumnak:D
2011. szept. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
utolsó előtti:D:D:D
2011. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!