Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehet hinni a reiki féle...

Lehet hinni a reiki féle energiaátadásban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Keresztapám ezzel foglalkozik,és mindennap küldi nekem az energiát! Babaprojekt elősegítésére,sajnos tavaly volt missed-ab om,és minden segítség egy támpont!
2009. márc. 5. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Szia!Nyugodtan lehet benne hinni,mert ezek komolyabb dolgok annál amit az ember fel tud fogni! Hajrá
2009. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Komoly eredményeket lehet elérni a reikivel:

[link]


Persze ez függ attól is, hogy a keresztapád, mennyire gyakorlott. Másrészt azért jobb lenne egy közvetlen kezelés, ha megoldható.

Ha ilyen jellegű segítségre van szükséged, az említett honlapon lehet érdeklődni. Az egész országban vannak már gyógyító közösségek.

2009. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a reiki sok mindenben segít. De egy kisbaba születése ennél összetettebb, kérdés, hogy elég e hozzá. Ált. az ilyesmiket ismerők (feltételezem, keresztapád is) többet tud mondani erről.
2009. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
mi? lol kamu hogy találtam én ide?vááá nehogy már max placebo a kisebb dolgoknál..annyit segít
2009. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!