Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Körömgomba ellen (lábon)...

Körömgomba ellen (lábon) milyen természetes gyógymódokkal lehet küzdeni? Milyen gyógynövényeket és hogyan kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 08:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
természetesen elmész a patikába és veszel canespro-t és bekened.
2011. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Természetes hatóanyagot kérdeztem. Nem tudom minek írsz, ha nem tudsz válaszolni a kérdésre. Egyébként nem ide tartozik, de ha már szóba került, elárulom, hogy három éve használom a Canestent, de nincs semmi változás.
2011. máj. 11. 13:37
 3/24 A kérdező kommentje:
canespro-t
2011. máj. 11. 13:38
 4/24 anonim ***** válasza:
természeteset én sem tudok, de a nailner repair stift szerintem nagyon klassz. nem kell a körmöt leoperálni, csak kenegetni és bemegy a hatóanyag a köröm alá.
2011. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Furcsa, hogy senki nem tud válaszolni. Közben úgy értesültem, hogy a teafaolaj és az ezüstkolloid lehet a megoldás.
2011. máj. 13. 09:28
 6/24 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy mennyiségű C-vitamin esetleg segíthet, persze csak természetes formában.
2011. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
teafa olaj, stb, a bor gombasodasara nagyon hatekony, nem a koromre.
2011. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy külsőleg és belsőleg is jó mindenféle gombára.
2011. máj. 14. 21:41
 9/24 anonim válasza:
100%

Úgy tudom hatásos lehet az ecetes lábfürdő és a zúzott fokhagyma is.

Naponta vagy kétnaponta egyszer 20%-os ecet és víz 50% - 50%-os keverékét melegítsük fel még elviselhető hőmérsékletre. Ezen kívül a folyadékba keverjünk bele 1-2 nagyobb gerezd összezúzott fokhagymát. Az így elkészített “háziszerben” 20-30 percig áztassuk a körömgombás lábunkat. Az áztatás után hagyjuk megtörlés nélkül megszáradni a lábunkat.Persze ez inkább este ajánlott a szagok miatt de hatásos.

A 100%-os teafaolaj is hatásos vagy meglehet próbálni a grapefruit mag cseppeket is...

2011. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
nailner repair stift, nekem nagyon rosszul sikerült. Kétszer is megpróbáltam, de mind a kétszer véres gyulladásos lett tőle a körömházam. Lehet hogy csak én vagyok rá érzékeny?
2011. máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!