Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mondanátok olyan gyógynövények...

Mondanátok olyan gyógynövényeket, amiknek erős nyugtató, stresszoldó, szorongásgátló hatása van?

Figyelt kérdés
És drogériában stb is könnyen beszerezhető legyen...
2010. jan. 1. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
a drogériában kapható gyógynövények semmit nem érnek. az előírt adag 10szeresétől se érzel semmit. max placebó hatás..nem érdemes ilyenekbe ölni a pénzedet. olyat esetleg kaphatsz aminek valami minimális hatása van (pl macskagyökér..de ennek borzalmas íze van.), de olyat ami igazán erős olyat csak a vényköteles gyógyszerek között fogsz találni-
2010. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez így van.sajnos én is sokmindent kipróbáltam ami gyógynövényes dolog,de semmit nem ér.csak a gyógyszer segít,de az meg letompít,álmos vagy tőle,és nem érdekel semmi.az sem jó,de ezt kell szednem hogy jobban legyek,a rivotril jó,ha elmész orvoshoz,ezt felirathatod.de csak a legkisebbet,a 0,50 est,és annak a fele is elég.nekem is segít.
2010. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Akár placebó hatás, akár nem: nekem a rooibos (vörös földirekettye) tea segít elalvás előtt lenyugodni. Koffeinmentes, antioxidánsokat és nyomelemeket tartalmaz, csak ajánlani tudom.
2010. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
levendula,citromfű, kifejezett depresszió és szorongásoldó az orbáncfű.
2010. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
MagneB6 tabletta. Rajtam kívül mindenkinek dícsérte, én nem bírtam szedni, mert bárhol képes lettem volna elaludni tőle.
2010. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálok a háziorvossal rivotrilt felíratni. Régebben medazepam q-t szedtem, de csak tompa lettem tőle és a szorongás, stressz ugyanúgy jelen volt ...
2010. jan. 1. 16:50
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
A Rivotril jesszus, olyan mint a keményvonalas drogok. Úgy fogod érezni, mintha vízben úsznál, miközben csak levegő vesz körül. Kb. letargiába is eshetsz tőle, mert elfelejted, hogy mit is akartál csinálni, és miért... Biztos, hogy nagyon muszáj ilyen drasztikus dologhoz nyúlnod?
2010. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hány éves vagy de én is azt mondom inkább ne nyugtatózd magad, inkább kísérletezz a gyógynövényekkel.
2010. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok és az idegeim teljesen tönkrementek. Jártam szakembereknél, de nem tudtak segíteni. Lassan már ott fogok tartani, hogy az utcára képtelen leszek kimenni.

Nincs munkahelyem és nem kapok segélyt sem. Januártól nincs semmilyen jövedelmem. Még azok sem nagyon kapnak munkát akik mentálisan rendben vannak ...

2010. jan. 1. 19:15
 10/15 Dávid ***** válasza:
100%

Szia! Nekem annyira jól sikerült a stresszcsökkentésem, hogy azt reklámozni kéne!

Én is 24éves vagyok (fiú). Korábban orbáncfű kivonatot szedtem és semmi hatása sem volt+citromfű tea.

A suli utolsó évében eldöntöttem h nem izgatnak a jegyek, bár ugyanannyit tanultam, de vizsgák előtt "szándékosan" magamra erőltettem a nyugalmat azt mondogatva, h semmi értelme, max. csúszom egy félévet..

Nos, amióta elkezdtem könnyedebben vennia dolgokat azóta sokkal jobb tanuló lettem.

Ha nincs munkád az a legrosszabb időszak, próbáld hasznosan eltölteni az időd (pl. angolozás magadtól, kondizás, sportolás vagy találkozol másokkal).

Ha semmitse csinálsz, akkor gyógyulni sem fogsz.

Sok sikert!!

2010. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!