Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan találhatnék vissza az...

Hogyan találhatnék vissza az életbe? rengeteget füveztem, önpusztítottam, kb 10 évig. társas kapcsolataim szinte megszűntek, bizalmam az emberekben, önbizalmam elszállt. Depresszió, életuntság jellemez.

Figyelt kérdés

munkám,végzettségem nincs,az egyetemet sem fejeztem be annakidején.jelenleg anyagi biztonságban élek,ez az egyetlen jó.félek.sokszor gondolok a halálra,de öngyilkos semmiképpen nem lennék.félek hogy kiveszett belőlem minden emberi.nem tudok már kapcsolatokat teremteni,megtartani.

hogyan találhatnék vissza?


2009. okt. 5. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Tűz ki célokat magad elé, csak szedd össze magad. Semmirekellőkre nincs szüksége ennek a túlszaporodott társadalomnak.


Bármilyen sulit ki lehet tanulni 1 év alatt, tanulj nyelveket, tanulj meg gitározni, keresd meg a zenédet, ne csak hippi szarokat hallgass az élet nem erről szól. Annyi mindent lehet csinálni...

2009. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Érettségid gondolom van, írtad hogy az anyagiak rendben vannak, de hogy hasznosnak érezd magad keress munkát, fesd

ki a szobád, hallgass valamilyen vidám dalt,járj szórakozni,

és ne félj ismerkedni. Ezek nem utasítások voltak, csak jó tanácsok. Sok sikert írj majd a kommentbe hogy halad a dolog.:)

2009. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
kezd el olvasni a Bibliát!Fogadd el Jézust személyes megváltódnak!Ő segít helyrehozni az életed!
2009. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

hali, én eggy éve tépek, volt vagy 6 hónap, hogy napi szinten téptem, de még idejében észleltem a tüneteket nálam is. ez szerintem lelki zavar inkább. javaslom, hogy kezdj bele valami vallásgyakorlatba, talán az segíthet.

öngyilkos tuti nem leszel, mert a halálban nem hiszem, hogy tudnál tekerni . nem tudok olyan választ adni, vagy tanácsot, ami biztosan segíthat a problémádon. csak megosztani tudom a véleményemet. és szorítani.

2009. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

néha belenézek a bibliába,anyám is ezt erőlteti.

tényleg az a baj hogy tök haszontalan vagyok.nem akarok már önpusztítani,sem fűvel sem semmivel.végülis az tett tönkre.arról nem beszélve,hogy mennyibe került...

a lényeg hogy tényleg félek ismerkedni abszolút,mert ha őszinte vagyok sok jót nem mondhatok magamról,hazudni meg nem szoktam,nem is fogok.

ki kiváncsi 1 roncsra,aki ráadásul saját magát tette tönkre.nos,mint tudjuk,senki.jogos.

köszönöm a taanácsokat,de annyira ambicióhiányos vagyok,

hogy azt a legtöbben el se tudjátok képzelni.

nyilván erőt kell vennem magamon,és valahol elkezdeni újraépíteni az életem,tudom.jópárszor megpróbáltam már,de erőm,lelkesedésem hamar elfogyott.szeretnék barátnőt,gyereket,tudom segítene,de amíg így vagyok,addig reménytelen.32 éves vagyok,de kb olyan mint 1 depressziós kamasz.vicc.tudom.remélem jót mosolygok majd mostani önmagamon egyszer...

2009. okt. 5. 18:06
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg, hogy erre ráébredtél.. és mint tudjuk sosem késő. nálad meg pláne nem! :) Ez az első lépésed, tudod beismeréssel kezdődik minden. Elszúrtad, de még fiatal vagy (sőt, ha 50 éves lennél és akkor jönnél erre rá, akkor sem lenne késő elkezdeni), legyél jobb:) ne akarj egyszerre mindent, csak szépen apránként. próbálj minnél pozítívabban gondolkodni, kösd le magad programokkal, lehetőleg társassal. gondolok itt akármilyen klubbra, gyűlésre. mi az ami érdekel? itt az idő, hogy komolyabban ráfeküdj. vagy amit régen 10 évvel ezelőtt akartál volna lenni. hajrá! :)
2009. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 6-7 évig önpusztítottam magam, nagy nehezen kiszálltam belőle és ugyanígy éreztem, mint te. Szégyelltem magam, nem tudtam, mit fogok mondani az embereknek, hogy fogok munkát találni, de sikerült, épp egy véletlenül talált munka húzott ki a sz@rból. Kockázatos volt, de azt gondoltam, ez az egy esélyem van, különben megyek a süllyesztőbe. Összeszedtem magam, a munka bevált, ott nem tudtak a múltamról, nincs az ember homlokára írva. Akik pedig ismertek korábban, azok nem bántanak, hanem dícsérnek, hogy ki tudtam mászni onnan, ahonnan már keveseknek sikerül. Úgyhogy fel a fejjel, találj egy célt, az segít. (egyébként nő vagyok).
2009. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hehe, nem vagy egyedül, én is így nyomom. amúgy az jó, ha vissza akarsz találni, bár nem tudom mi vett rá. nekem eszemben sincs ebbe az életbe, pedig se végzettség, se kapcsolatok, se semmi. :)
2009. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én ehhez nem tudok mit igazán írni,ezért ne haragudj!Tűzz ki célokat magad elé,vannak már pár hónapos tanfolyamok is(munkaügyin keresztül is végezhetsz,legalább kapsz pénzt,ez is egy cél lehet mert utána van egy vizsga,itt is ismerkedhetsz),vagy pedig elmész fizetős tanfolyamra. Mozdulj ki otthonról.Nincs aki segítene neked,akivel eljárnál ide-oda?

Próbálj meg bízni az emberekben.Majd írj,hogy mi van veled.


SOK SIKERT AZ ÉLETBEN!

22/L

2009. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerettem volna Neked privát üzenetet küldeni, de nem tudok, mert nem engedélyezted a rendszerben.


Nekem engedélyezve van, és örülnék, ha írnál. Ígérem, válaszolok is. Úgy könnyebb lenne kommunikálni, ugyanis én nem nézem rendszeresen ezt az oldalt, viszont a kérdésed részletezése miatt szeretnék írni neked.


Üdv!

26/L

2009. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!