Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van olyan gyógytea, amelyik...

Van olyan gyógytea, amelyik megnyugtatja a gyomorszájat? Pár napja görcsben van, néha kienged a görcs, de eléggé fájdalmas, mikor belenyilal a fájdalom:S Amellett mindig olyan érzés, mintha többször kéne elmennem nagy wc-zni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Világosra főzőtt kamilla tea langyosan, kortyolgatva, cukor nélkül nyugtatja a gyomrot és a beleket. De azért oda-figyelnék, lehet hogy inkább az orvost kellene megkérdezni.
2011. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Borsmenta-, citromfűtea. 1-1 filter egy teáscsésze forróvízbe. Én ízesítés nélkül szoktam meginni, naponta háromszor. Nekem bevált. Orvosilag kivizsgált, gyomor problémás beteg voltam. Az étkezésre sem árt figyelni. A savtúltengés, vagy savhiány, idegesség is problémát okoz. Ha sok a gyomorsav, olyat eszel ami még növeli, vagy kevés és pld.-ul pattogatott kukoricát eszel ami a kevés savat is felszívja az is okozhatja a többszöri ingert. Családon belül mind két eset előfordult és izgalmasan váltották egymást azon az "icipici helyen." Persze azért az orvost sem kell kihagyni, mert a gyomor kivizsgálására időpont kéréses vizsgálatok vannak.
2012. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!