Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mágneses fülbevaló milyen?...

Mágneses fülbevaló milyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk belerakok több mágneses ékszert a fülembe,nem zavarja meg ott az energiaáramlást? :D

Annyira nem vagyok otthon ebben,de hallottam h a fülben vannak ilyen akkupunkturás pontok, szóval azokkal nem csinál valamit a fülbevaló?


2011. máj. 16. 20:52
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

Aki hisz benne, annak csinál - deficitet. Aki nem hisz benne, annak meg több pénze marad másra :DDD


A mágnesben szeretnek hinni az emberek. Ez oda eredeztethető vissza, amikor először szembesült az ember azzal, hogy "jé hát ez mozgatja a másikat távolrúúl". Elhiheted, hogy egy akkora mágnes, amit a füledbe tehetsz, és nem facsarja ki belőle a vért is (mint egy erősebb neodymium tenné például), az édeskevés bármilyen hatáshoz. Az állandó mágnesek amúgy is statikus teret generálnak, ami semmire nincs hatással a szervezetben. De ha lenne is, akkor is gyenge ez ahhoz. Jobban jársz, ha azt a pénzt, amit erre kiadnál, inkább egészséges étkezésre fordítod!

2011. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem is az egészség miatt hordanám,hanem csak mert tetszik. :)

Csak arra voltam kiváncsi,nem hat e károsan a szervezetre.

2011. máj. 17. 14:51
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:
A mágnes nem hat károsan. Sokkal erősebb sugárzások között élünk és semmi bajunk nem lesz. Amúgy nem hiszem, hogy esztétikusak ezek a mágneses fülbevalók, mert látszik rajtuk, hogy azok :) Persze ízlések és pofonok...
2011. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az ilyen gyenge mágneseknek nem hogy kártékony vagy gyógy, de semmilyen hatása sincs a szervezetre.
2011. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!