Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezellen lehet valamit csinálni?

Ezellen lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés
A mellbimbóm körüli rész (az a rózsaszínes köralakú nemtudom a nevét):D. Kifelé áll és ez nagyon zavar, főleg meg most hogy jön a jó idő és ha pólóba vagyok nagyon látszik. Így is van egy kis felesleg a mellemen ami magában nem lenen nagy meg nemis zavar, de így nagyobbnak látszik. És hogy ezzel lehet valamit csinálni, kezdeni vagy majd ahogy nyúlok megfog változni, mivel kisnövésű vagyok.
2011. máj. 19. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem bőven változhat, de inkább csak magától, szóval nem hiszem, hogy te ebbe bele tudsz avatkozni :)
2011. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok, most vagyok 156 cm-er. Azt mondták hogy nyár fele már megindul a növésem és remélem hogy nyúlok, azzal lelapul vagy hogy mondjam.
2011. máj. 19. 22:23
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:
Mivel tini vagy, ez lehet pusztán hormonális változás. Idővel majd leapad és rendes formája lesz. Nem kell foglalkozni vele, még nő a melled, örülj neki :)
2011. máj. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy srác vagyok. Ha csaj lenék nem zavarna XD
2011. máj. 21. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
pubertás idején ilyesmi természetesnek vehető, bár minden kamasznak csak ennyi gondja lenne. Meg fog változni, ne aggódj, addig is hordj, jó bő inget testhezálló pólók helyett, akkor nem olyan feltűnő.Vőlegény korodban meg már eszedbe sem fog jutni.minden jót neked az élettől.
2011. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát bár azis rátesz a dologra hogy a melkasomon van vagy 3cm felesleg. És esetleg attól is, bár láttam már olyan hogy a rendes testalkatúnak is ilyen volt. Amúgy, igen bő ruhákat hordok. :)
2011. máj. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!