Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok ezellen csinálni?

Mit tudok ezellen csinálni?

Figyelt kérdés
Valamikor úgy érzem,hogy szerethetlen vagyok,kibeszélnek a hátam mögött...Gyakran van rosszkedvem,szeretethiányom és boldogtalannak érzem magam.Az embereknek meg akarok felelni és inkább nem engedek magamhoz közel senkit.
2010. febr. 7. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Átmeneti állapotnak nevezném. Mindenkivel előfordul ilyen érzés, még velem is. Aztán jön egy fordulat, egy más téma, más élethelyzet, és megyen tovább az élet. Túl sokat ne agyalj ezen.
2010. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem pedig foglalkozz ezzel.

Ha azt mondod szerethetetlen vagyok, ez azt jelenti, hogy magadat sem tudod elfogadni?

Ne akarj megfelelni másoknak, mert akkor nem vagy önmagad és ha ezt sokat csinálod, akkor szomorú leszel, bizz magadban!

2010. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Huhh, nem kicsit ismertem magamra a leírásodból. Úgytűnik rokonlelkek vagyunk.
2010. febr. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehetséges
2010. febr. 9. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

- Valamikor úgy érzem,hogy szerethetlen vagyok

- Mért?

- ... - és kibeszélnek a hátam mögött

- Mért, te szeretsz másokat?

- nem engedek magamhoz közel senkit

- És magadat?

- embereknek meg akarok felelni


--> rosszkedv = szeretethiány = boldogtalannakság.

2010. febr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!