Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés

Mennyibe kerül egy homeopátiás tanácsadás?

2009. márc. 18. 16:45  Privát üzenet  

A válaszok
nem tudom,de gondolom úgy lehet,mint az ügyvédeknél,a kérdés semmibe de majd a válasz. bocsi

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. márc. 19. 19:01 Privát üzenet
Én tavaly keresgéltem Vas megyében és majdnem eldobtam az egeret... Egy szimpla beszélgetés 8-10 ezer Ft.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2009. máj. 4. 23:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én a kisfiamat vittem,és az az orvos is 8 ezeret kért.

Azt hittem,hogy csak azért kért ennyit,mert látta,hogy nagyon fontos lenne a segítsége :(

# 3/3Időpont 2009. máj. 5. 09:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyibe kerül Nyíregyházán Dr. Bujdosó Erikánál egy gyermek homeopátiás tanácsadás? Elég egy alkalom?
Hol találok interneten HOMEOPÁTIÁS golyók használatáról egy értelmes-teljes leírást? Pl, hogyan kell alkalmazni a 9-15-30 ch-kat, a különböző fajtákra lebontva.
A homeopátiás gyógyszerek allergia (parlagfű) esetén hatásosak? Mik a tapasztalatok?
NERVOHEEL (homeopátiás) tablettát honnan szerezhetnék?
Allergiára való homeopátiás szerekkel szedhető együtt allergiagyógyszer, pl claritin?
Homeopátiás orvost keresek. Tudtok ilyet ajánlani? Budapest és környékén (Dunakeszi).

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!