Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ápolót keresek akivel, akitől...

Ronai kérdése:

Ápolót keresek akivel, akitől tanácsokat kaphatnék súlyos hasnyálmirigyrák végső stádiumában lévő édesanyámmal kapcsolatban, milyen jelek a tünetei a végső stádiumnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Hospice Alapítvány helyi irodáját kellene felkeresned.
2011. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nem ápoló vagyok,csak egy sokat hallott rokon,akinek a családjában hasonló baj van.a végső stádium tüneteit nem tudom,mi még ott nem tartunk(kopp-kopp),de szeretném megkérdezni,hogy biztos-e a végső stádium?(ha nem: [link] ha igen,nem biztos,hogy jó),és hogy milyen kezelést kapott?kemót?mert az nálunk csinált áttétet(ami most hála a Jó Istennek tűnik el).remélem nem baj,hogy ilyeneket kérdezgetek ahelyett,hogy normális válasz adnék,az én segítségem annyi lehet,hogy megosztom veled a tapasztalataimat,ha úgy gondolod.

kívánok nektek sok sikert!

2011. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
végső stádium.....mutét után ingadozó cukor hol irtó magas hol irtó alacson...hirtelen történő változás...!fogyás mivel a rák felemészt, éttéteség májra ez okoz sárgaságot a szemnél észrevehető vagy bőrőn ...hasmenés ami bement az ki is jönn egyből. hányás zöldes szin ez az epe lesz....hajhulás enyhe mértékben,
2013. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!