Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan közöljem ezt édesanyámmal?

Hogyan közöljem ezt édesanyámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok 15 éves lány vagyok és még szűz.

Minden jel arra mutat,hogy hüvelygombám van.

Ezt hogyan közöljem édesanyámmal?


2010. ápr. 7. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
így: anyu el kellene menni orvoshoz. véletlen ráültem a nyilvános WC-re és most olyan kellemetlen viszkető érzésem van. ennyi.
2010. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaja, az első jól mondja.
2010. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

anya: viszket odalent. mitcsináljak?


valszeg nemfog meglepődni

2010. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hüvelygombát nagyon könnyű kapni (nekem rendszeresen sikerül, ha a suliban megyek el mosdóba, pedig nem ülök rá -.-). Szerintem anyukád előtt sem ismeretlen. Viszont jó lenne, minél előbb kikezelni. Ne falazz, nincs ebben semmi szégyellni való. Mond neki, hogy hüvelygombás tüneteket produkálsz. Vagy elmentek nődokihoz, vagy megpróbálod a vény nélküli canesten combit. Ez 3 tablettából áll, amit lefekvés előtt kell feltenni, nem vastagadd egy tamponnál.
2010. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ksznm a válaszokat

és a dokinál mit csinálnak?

2010. ápr. 7. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezi szűz vagy-e. Utána ennek megfelelően vizsgál. Lehet, hogy csak kicsit széthúzza és úgy nézi meg. Ha valamilyen gyulladás, akkor valószínű már a hüvelybemenetnél is látszik. Utána meg ír gyógyszert. Ha alapos, akkor tablettát és valami hüvelybe helyezhető dolgot is. Vagy lehet,hogy csak krémet a hüvelyedre, mivel szűz vagy és nem biztos,hogy a kúpot fel tudod helyezni.
2010. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tampont használok és a kúp nem lehet nagyobb annál (sztem)

nagyon ksznm a segítségeteket

egyébként már közöltem wele és tök lazán wette és holnap megweszi a gyógyszert :)

2010. ápr. 8. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!