Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az arany, vagy az ezüstkolloiddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
ere én is kíváncsi vagyok,állítólag csodaszer, minden problémára jó :)
2009. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Tapasztalatom nincs benne, de nem hiszek benne. Mit látsz? Egy vízszínű folyadékot. Ki tudja mi van benne, mi köze a reklámozott anyagokhoz?
2009. júl. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én torokproblémák esetén használtam, meg megcsináltam vele a 21 napos kúrát, és nekem bevált, torokfájás-szájfertőtlenítés esetén különösen. Viszont arra figyelni kell, hogy jó minőségű legyen, több fajtát kipróbáltam, és nekem a Biopharma féle Ag100 jött be, igaz, nem a legolcsóbb, de talán nem véletlenül. Influenzás időkben nagyon sokat tud segíteni, igazi immunturbó.:) Negatív hatását nem tapasztaltam, olvastam én is róla mindenfélét, természetesen, mind mindenből, ebből is tartani kell a mértéket, de normál adagolást betartva nem lesz semmi bőrezüstösödés meg ilyesmik, amikkel neten ijesztgetnek (én volt, hogy túl is léptem, és még akkor se volt tőle bajom).
2009. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj, igazán nem vitatkozni akarok, de 21 nap alatt gondolod nem múlt volna el egyébként is a torokfájásod?
2009. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
A 21 napos kúra immunerősítésre van, a torokfájást nekem másnap reggelre enyhítette, azzal, hogy kipucolja a bacikat, amik nem oda illenek. Ezen kívül - közben eszembe jutott - egyszer az ínyem is be volt gyulladva, annak is jót tett. Lehet vitatkozni, de amíg nem próbáltad, minek? Az ezüst sem csodaszer, de hogy sima víz lenne, ami hatástalan, az hülyeség.
2009. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
97%
nekem sajna sem immunerősitőnek,sem az ekcémára,sem sebgyógyulásra,sem hüvelykezelésére sem vált be.pedig állítólag nagyon sok mindenre jó.Az égési sebem bekentem vele,és semmivel nem mult el hamarabb,mint anélkül múlott volna.De kikell próbálni,mert van akinek beválik.Nekem nem volt vele szerencsém.
2009. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon jó cucc :D csak mértékkel!:D
2009. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Placebo-hatás.
2009. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a hüvelygombámat elmulasztotta, kb egy hét alatt olyan javulást tapasztaltam, amit még soha, pedig azelőtt is jártam dokihoz havonta, szedtem a gyógyszert, kezeltük a partnerem is, ittam grapefruit-cseppet, mert az irrigálás (hozzáteszem minden ésszerű mértékig, éveken keresztül...)Aztán jött az ezüstkolloid és csodát tett! Nem viz, mert az izén érzed, hogy kicsit fémes. Nem szabad feémpohárból inni, és fémkanállal sem érintkezhet. Fél percig öblögetni kell vele a szájban, aztán lenyelni, naponta 2-3-szor. Én irrigáltam is vele, a hüvelyemet is lemostam, és az égés, csipő érzés percek alatt elmúlt!
2010. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
hogyhogy kiirtja a nem odaillő bacikat. hogyan tud különbséget tenni az odaillő és a nem odaillő bacik között? ezt már a grépfrútmag-cseppnél sem értettem sose. a legkorszerűbb, szűk spektrumú antibiotikumok talán tesznek különbséget, de ezek meg csala kkor hatásosak, ha tenyésztési eredmény alapján célzottam választják ki őket. szóval nekem ez több, mint gyanús. azt se tudom, milyen kórokozó van bennem, de van egy ezüst nevű anyag, ami majd megkülönbözteti a jó bacikat a rossz baciktól, mert ő tudja, hogy az én testemnek mi árt és mi használ?
2011. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!