Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tehetnék? (lent)

Mit tehetnék? (lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és észrevettem, hogy egy kicsit eres a lábam. :) Pontosabban nem a lábam hanem a lábfejem. Általában akkor olyan amikor meleg van vagy megelrőltettem (megeröltetésnél olyanra gondolok, hogy pl. futok). Persze tudom ez azért van mert ilyenkor kitágulnak az erek. Szóval nem vészes meg nem olyan hogyha vki ránéz elájul. De azért nem akraom azt, hogy 10 év múlva csúnya legyen stb. stb.

A kérdésem az lenne, hogy tudtok e valamit rá, vagy használtok e valamit vagy hallottatok e vmit ezzel kapcsolatban ami megakadályozza azt, hogy később még eresebb legyen. Gondolok itt pl. vmilyen maszírozásra, vagy nem is tudom vmilyen vitamin stb. amitől mindezt meg lehetne akadályozni??? Bármi ami jó lenne rá. :)

A válaszokat előre is köszönöm. 15L


2011. jún. 17. 20:49
 1/1 anonim válasza:

Én is 15 vagyok, csak éppen fiú. Nekem is szokott eres lenni, de annyira nem vészes, hogy kéne valamit tegyek ellene szerintem...A tiedet nem tudom elképzelni, hogy olyan nagy baj lenne, ha nagyon zavar menj orvoshoz, vagy kérj tanácsot a patikában , hátha van rá valami kenőcs.

Sajna többet én se tudok...

2011. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!