Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Újra cérnagiliszta. Mit...

Újra cérnagiliszta. Mit tehetnék már?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. 23 éves nő vagyok és legutóbb októberben cérnagilisztám volt. Doki szerint kutya miatt főképp.3 napon át napi 2x vermox, klion, no-spa, majd 1 hónap múlva ugyanez. Elvileg akkor elmúltak, de rettentően féltem (elég hisztis vagyok és undorodom midnen ilyen dolgtól) Most ma megint jelentkezett a kis undormány! PEdig semmi jel nem volt most: se viszketés, semmi (bár 1 hónapja még székrekedésem is van..nem tudom, összhangban van-e a kettő) Mi az eget csináljak már? Mit? Fokhagyma, megint ue. a gyógyszerkombináció...valakinek volt már hasonló, h újból megkapta a higiéniás szabályok betartása mellett is?
2011. máj. 20. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Irány a belgyógyászat, ennyit tudok javasolni
2011. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kivizsgálás nem ártana....
2011. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi lehet ez?? Én, aki mindenre különös ügyet fordít, h ne legyen piszkos semmi...és mégis...miért?
2011. máj. 20. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Kutyád, macskád féregtelenítve van?
2011. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, nem rég volt a kötelező oltásuk ill féregtelenítés is. Miért én vagyok ilyen szerencsétlen?
2011. máj. 20. 13:57
 6/9 anonim válasza:
Én orvosként annyit tudok javasolni, hogy látogasd meg a legközelebbi kórházat. Mondd el a panaszokat, MRI-vel kideríthetők a férges megbetegedések, vagy egy Gyomor-Bélüregi CT a megoldás és ezek után kaphatsz megfelelő gyógymódot.
2011. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Tegnap reggeltől napi kettesével vermox-klion-no-spázok, de még azóta nem voltam WC-n...érdekes..pedig mikor előzőleg volt ez a problémám, hashajtó hatása volt, gondolom ahogy kihajotta a nem oda illő dolgokat. Mindenképp szeretnék orvoshoz fordulni, mert emésztési problémáim is vannak.
2011. máj. 21. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Sem a CT sem az MRI nem jó a féregfertőzés kimutatására.


Ha nagyon makacs a fertőzésed menjél el infektológiára ők a szakértők ebben.

2011. máj. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Figyu,emberek számára is lehet féregtelenítőt kapni,menny el egy patikába,és kérdezősködj.Ha nincs kérj meg egy orvost hogy irjon fel. :)
2011. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!