Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kovács Magyar András? Tapaszta...

Kovács Magyar András? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Volt már vki nála közületek?Egyszer a Frizbiben láttam.Valóban olyan erős gyógyító ereje van mint amit ott lehetett látni?
2010. ápr. 14. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam nála, de semmi nem történt. Azt mondta azért, mert nem engedem meg.Én? Nagyon vicces. Sokba volt ez nekem.
2010. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Mennyit kellett fizetni? Én is gondolkodom rajta.
2010. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Úgy van neki gyógyító ereje, mint ahogy nekem Ferrarim.

És már volt hasonló kérdés.

2010. ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Csontkovácsnak nagyon jó volt, míg csak azzal foglakozott, ezt tudom. Közeli ismerősömet kórházból vitték ki engedéllyel, egy súlyos közúti balaset után. A kórházban nem nagyon gyógyult, hiába volt gyógytorna, gyógyszeres kezelés, és bár nem hitt benne, engedte, hogy a család elvigye. (akkor még Voigt Ági szalonjában dolgozott) Úgy helyrerakta az alkatrészeit, hogy még az időváltozást sem érzi előre. Nem érzett kimondott fájdalmat a kezelés alatt, csak kellemes sem volt. Egy alkalommal ment csak el, és teljesen helyrehozta. Viszont hangsúlyozom, ez régi történet. Akkor még nem volt táltos. Én kipróbálnám, ha szükségem lenne rá, és tudnám, hol érhető el.
2010. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
74%
Nos, mindenki azt gondol, amit akar...személy szerint nagyra becsülöm őt, és sokat köszönhetek neki! Egy elég komoly betegségemet indított el a gyógyulás útjára. Ha ő nincs, akkor lehet, hogy ezt a választ most már nem is tudnám megírni...
2010. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Én egyszer beszéltem a fiával, aki Debrecenben él, ő is orvos. Azt nem tudom, hogy András, vagy a fia volt az aki a volt tanáromat kezelte, de őt kigyógyította a rákból.

Azon pedig ne csodálkozzon senki, ha a természetgyógyászok, vagy a táltosok elküldik, mondván, hogy nem gyógyulhat meg. El kell fogadni azt is, hogy nem lehet mindenkit meggyógyítani, mert nem biztos, hogy az a sorsa. A másik pedig a "nemhiszek a természetfeletti erőkben, de elvárom, hogy meggyógyítsanak" jelenség sajnos sokakban megvan. Hinni kell, máshogy nem megy.

2011. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Pontosítsunk, a fia orvostanhallgató. És én nem tudok róla, hogy az apja az lenne. Rákot pedig a természetgyógyászat NEM GYÓGYÍT!!!


végzős orvostanhallgató

2011. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Ok igaz, orvostanhallgató, elírtam, meg csontkovács, ha jól tudom. Az apja viszont több mint természetgyógyász. Az ismerősöm attól kapott rákot, hogy egy vízér fölött aludt. A vízér egy a földben meghúzódó patakocska néhány 10 méter mélyen, ha jól tudom, ez az ember energiáját leszívja. Kijöttek, kielemezték a helyzetet, és megszabták, hova kell feküdnie, és 2 hét alatt jobban lett. Persze nem csak ez volt a baj, de ez volt az egyik ok amely miatt rákot kapott.
2011. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Valóban olyan erős gyógyító ereje van mint amit ott lehetett látni?


hányszor elmondták már, hogy nem ő gyógyít, ő csak az eszköz, egyébként rengeteg ősi fogást szedett össze afrikaiaktól, ázsiaiaktól és azokat alkalmazza, a másik hogy a szellemgyógyászatnál ő egy eszköz, Jézustól, Istentől kapja az energiát, és amúgy semmi hihetetlen nincs benne.

a data.hu-n rengeteg videója van, onnan érdemes szemezgetni, de bemutatja hogyan gyógyít, akár te is megtanulhatsz néhány fogást.

2011. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TechNoreply válasza:
Sajnos nem jelenik meg amit írok
2023. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!