Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a biorezonan...

Mi a véleményetek a biorezonanciás gyógyításról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Személy szerint én hiszek benne, nekem már segített, szóval személyes tapasztalat alapján tudok véleményt mondani. Én biorezonanciás állapotfelmérésre járok kb. fél évente. Gyakorlatilag mindent megtudok, amire kíváncsi vagyok. Nekem belgyógyászati problémáim vannak, sokkal kellemesebb ilyen vizsgálatra menni, mint pl gyomortükrözésre :D ha lát valamit a terapeuta, úgyis elküld, hogy vizsgáltassam ki magam.Nem feltétlenül biorezonanciás de én immunerősítésre és gyulladáscsökkentésre én Bemer ágyat használok, nagyon jó eredményeket értem már el.
2011. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia!Megkérdezehetem,hogy mennyibe kerul egy ilyen ágy?

Nekem Magneter ágyat adtak egy hétre kolcsonbe,minden nap kétszer fekudtem rajta,de nem változtatott a betegségemen.

2011. jún. 24. 20:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudnám megmondani, én is kölcsönöztem. Kb 600 és egymillió között lehet, ez attól is függ, hogy milyen kiegészítőket veszel hozzá. Én is magnetert szándékozom venni, nagyon meggyőző amit olvastam róla. Szerintem ezeknek általában hosszabb idő kell, én több hónapig csináltam, egy 7 vagy egy hónap alatt szerintem sem láthatóak a hatásai. Ne add fel! Milyen problémára használod?
2011. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Évek óta tartó nogyógyászati gyulladásokra használom.Remélem segíteni fog,mert már rengeteg mindent kiprobáltam,de hiába.
2011. jún. 25. 02:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Még mindig ugyanaz vagyok :D

Sajnos nekem is voltak "olyan" gondjaim is :(

de más megtaláltam szerencsére a megoldást, és szívből ajánlom, hogy próbáld ki (mellesleg olcsóbb is, mint ezek az ágyak:)) én nagy erőkkel immunerősítésbe kezdtem, és mondhatom, hogy hónapok óta nem tértek vissza a panaszaim.

Én konkrétan olajfa kapszulát szedek állandóan (bioboltban beszerezhető) aloe verát iszom (ezt ritkábban, kb 3-4 havonta egy üveggel), néha macskakarom kapszulát is szedek. Emellett jó minőségű c-vitamint. De nagyon hatásosak az egyre népszerűbb gyógygombák is (Varga Gábor féle, keress rá google-ban, ha érdekel).

Sajnos a gyógyszerek, amit az orvos ír elő, vagy ami szabadon vásárolható, csak tüneti kezelést végeznek, sajnos a kiváltó ok megmarad, ami pedig a legtöbbször immungyengeség. Elég sok immunerősítő szer van a piacon, de ha kikéred természetgyógyász segítségét, biztos vagyok benne, hogy hamar elfelejted majd ezt az időszakot. :D

2011. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az én problémám lassan két éve augusztusban kezdodott.Parszor elofordult,hogy kevés ruhában voltam kint a hidegben abban az évben,ugyhogy felfázhattam tobbszor.Ugy kezdodott,hogy állandoan azt éreztem,hogy pisilés után nem urulok ki teljesen.Aztán elmentem urologushoz,Baktériumot,gennyet,vért talált a vizeletemben.Antibiotikumokat szedtem rá.Aztán huvelyfolyásom is lett,és a huvelyváladéknak és a kulso nemi szervemnek is buzos szaga lett,enyhe tompa fájdalmat éreztem az alhasamban.Elmentem nogyogyászhoz.Huvelykupt,antibiotikumot irt fel.Kozben kialakult egy állando fájdalomérzet a huvelytornácomnál,hugycsovemnél.Allandoan fáj,olyan érzés mint például az ideggyulladás vagy az inygyulladás.Egyik orvostol a másikig jártam.Mindenhol csak huvelykupokat,krémeket,antibiotikumokat irtak fel,de nem mulasztották el a fertozést,amit, a tenyésztés alapján kiderul,hogy az Escherichia coli baktérium okoz,és a buzos szagot is ez okozza.Egyik orvos sem tudta megmondani,hogy mi okozza az állando fájdalmat a huvelytornácnál és a hugycsovemnél.Voltam holyagtukrozésen is,de nem derult ki semmi.2010 március végén 6 cm-es cysztát operáltak ki laparoszkopiaval a jobb petefészkemrol.Azt mondták,hogy van még ott egy kisebb cyszta is,de azt csak akkor veszik ki,ha megno.Mindekozben a huvelygyulladás és az állando fájdalom fennált.Hat hétig csináltam tengerisos ulofurdot minden nap,de nem segitett.Nyaron elmentem a Vargha Gyogymod Intézetbe ideg-inger terápiára.Négy honapon kersztul kétszer egy héten jártam kezelésekre.Nagyon sokba kerult.Enyhitett a fájdalmon,a fertozés nem szunt meg,és novemberben eros fájdalmat kezdtem érezni az alhasamban,és véreztem is.Elmentem nogyogyászhoz,kiderult,hogy méhnyakcsatorna gyulladásom és méhszájsebem is van.Lapisszal ecsetelt.Antibiotikumot szedtem,de nem segitett.Az alhasi fájdalmon enyhitett,de a tobbi tunet megmaradt.Aztán decemberben elmentem egy természetgyogyászhoz.Méregtelenito teakeveréket máriatovis kivonattal,táplálékkiegészitoket:yucca,echinacea,aloe vera,gape fruit kivonat,probiotikum,papaya,flavin7,homoktovis,fokhagyma kapszula vettem nála.Három honapig csináltam a Candida diétát.Rozsa-.levendula illoolajjal majd citrom illoolajjal végeztem huvelyoblitést.Kakukkfu és citromfu illoolajos ulofurdot csinálok szinte minden nap.Enyhitett a fájdalmon a kura,de nem szuntette meg és a fertozést sem.

Pár honapja elmentem egy másik természetgyogyászhoz is.O kvantumgyogyitással is foglalkozik.Tole NES HEALTH Informácios cseppeket vettem.Kézrátétes gyógyítással is gyógyít.Még nem nagyon érzek javulást.

Pár hete elkezdtek rosszabbodni a tuneteim.Sokkal jobban fáj a huvelybemenet,huvelytornác,hugycso kornyéke.Az alhasam is fáj. Es vérzem is..Valoszinuleg a méhszájsebem vérzik.Nem tudom mit csináljak.Ha elmegyek orvoshoz ugyis csak antibiotikumot ir fel,ráadásul kibirhatatlanul fáj egy sima nogyogyászati vizsgálat is,pedig nem vagyok kényes.

2011. jún. 25. 18:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp menj el egy ilyen gyógygomba központba, és mondd el a panaszaid, vihetsz orvosi leleteket is, nekem megnézte ott a fiatalember és szerintem értett is hozzá. de a lényeg, hogy mindenképp kitartóan kell szedni, nem szabad egy adagtól várni a csodát, hónapokig, évekig is kell szedni. amit írtál, hogy az első természetgyógyász írt elő (grapefuit, echinacea....) ez mind nagyon jó volt, szerintem ez is segített volna,ha nem hagyod abba a kúrát, ezeket én is szedtem, és szedem is. de ha most a gyógygombákban van bizodalmad, próbáld ki, de akkor csak azt szedd. és hosszan, kitartóan. kerüld a cukrot, egyél sok mézet inkább, rengeteg tiszta vizet (nem bubisat, ha lehet, tisztítottat) igyál, savtalanítani kell a szervezeted, mert a gyulladás különösen szereti a savas környezetet.

Írj majd a tapasztalataidról, kitartás! :)

ja, és a félreértések elkerülése végett, én erre gondoltam :)

[link]

2011. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a segítséget.

Három hete kezdtem el szedni gyógygomba kivonat kapszulákat:Diochi-Viraimun.Ez a készítmény fitoterápiás,homeopátiás,kristályterápiás,pszichotronikás és biorezonanciás is egyszerre.Egy orvos természetgyogyásztól vettem.Bétaglukánt is tartalmaz,ami nagyon eros immunstimuláló,tartalmaz még bazsalikomot és arginínt is.Egyenlore azt érzem,hogy jobb a kozérzetem.

Mi a véleményed az ezustkolloidról?A természetgyógyász,akitol a gyogygomba kivonatot vettem nagyon ajánlotta az ezustkolloidot,irrigálásra is.

Hallottál már a Paraprotex nevu készítményrol?Szerinted hatásos?

2011. jún. 25. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt a fajta gombát nem ismerem, én csak a Varga Gábor féle gyógygombákat ismerem, amit be is linkeltem. Ennek próbáltam utánanézni, de semmi magyar nyelvű anyagot nem találtam róla a neten :( CaliVita termékeket még nem próbáltam, semmi tapasztalatom...

De ha a természetgyógyász ezt ajánlotta akkor neki biztos vannak tapasztalatai ezekkel, és remélhetőleg jók is :D

Ezüstkolloidot szedtem/ szedek is, nagyon jó tapasztalataim vannak, bár én legtöbbször az antibiotikumot váltom ki vele, pl ha torokgyulladás vagy megfázás van a családban, ugyan nem olyan gyors valóban, mint az antibiotikum, de ez nem baj, nem is okoz akkora károkat. Ha legyengülök néha megiszom egy üveggel (pl egy hét alatt) és minden oks :D tényleg jó, ártani nem árthat és annyira nem is vészesen drága :D

2011. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Melyik ezustkolloidot használod?Hogyan adagolod?
2011. jún. 26. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!