Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hi! Mi a véleményetek a...

Hi! Mi a véleményetek a biorezonanciás leszoktató kezelésről-hatásos? Tapolca környékén van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Nővérem volt egy ilyenen, a lényeg, h a kezelés után egy szálat sem szabad elszívnod, mert különben nem volt értelme a kezelásnek.


Azt mondta, h így is szenvedett a leszokással, de enélkül teljesen képtelen lett volna rá.

Az ára nem kevés, kb 5ezer Ft, de sztem így is nagyon megéri, hiszen ha naponta 600-at költesz cigire, ak már 2 hét alatt is több ezret spóroltál, ha meg tovább is kibírod, ak több tízezret, úgyhogy én nagyon ajánlom ;)

2011. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
59%
egy nagy szar.pénzkidobás.kuruzslók elhitetik...vannak akik el is hiszik.én próbáltam elhittem s akármennyi vizet ittam kezelés után ahogy mondták hiába,tapasz rágó mindent kipróbáltam..végül elegem lett megutáltam a cigit hogy drága ,feleslegesre költök hogy betegséget okoz,hogy büdös vagyok tölle és még sorolhatnám,s erőt vettem magamon leraktam végleg.erős voltam.és az is maradok.soha többet nemleszek gyenge ember,irányítom a tudatom...
2011. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
ezt bírom a dohányosokba,: az ára nem kevés:5000 forint! De azt nem nézi, hogy havonta 20-at elfüstöl!
2011. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
75%
Nekem két kolléganőm is ezzel szokott le...az egyik 60 éves, és 40 éve szívta...
2011. febr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy kamu,nekem nem segített.Én a tapasszal szoktam le,de már vagy 4szer is megpróbáltam.Lehet,hogy akkor mikor végre leszoktam vele akkor is csak azért sikerült mert már nagyon akartam letenni, és azért is sikerült mert már mikor este lefeküdtem nem tudtam aludni annyira köhögtem.Arra gondoltam hát hülye vagyok én,betegségért fizetek más meg azért fizet hogy meggyógyuljon.

Na igy sikerült,de ha nincs az akaratom megette a fene.Azután veszegettem egy-egy jobb cuccot és boldog voltam.A munkahelyemen kihúztam magam mikor dicsértek milyen ügyes vagyok /még az ügyfelek is/hogy 35 év után abbahagytam.Pedig naponta kb 1és másfél dobozzal is elszívtam annyira nem tudtam lemondani.

Minden dohányosnak ajánlom szokjon le azóta az orvosokat járom,hogy a fulladásomat valahogy enyhítsem.

Rá sem szabadna szokni.A családunkban senki nem dohányzik,gyermekeim sem.

2011. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én egy hete voltam Veszprémben ilyen kezelésen. Kicsit szkeptikus voltam, de van egy ismerősöm aki 30-40 évnyi, napi 2-3 doboznyi Symphonia után egy kezeléssel lerakta. Na mondom akkor nekem is menni fog. Úgy voltam vele, hogy mindenkin az segít amiben HISZ! Én hittem benne, de szerintem nem eléggé, mert nem segített. Bár attól függetlenül egy hete nem dohányzom, de szerintem csak az akaratomnak köszönhetem.....


....és utána néztem.....:



Amilyen gyorsan robbant be ez az eljárás a hazai alternatív gyógyításba, olyan heves viták veszik körül. Ehhez alapul szolgál, hogy a biorezonanciás készülékek működésének állítólagos elvét sem biológiai, sem fizikai szempontból nem tudták még bizonyítani.


A mi szempontunkból még fontosabb, hogy klinikai tesztekkel sem sikerült alátámasztani ezeknek a készülékeknek az eredményességét a dohányzásról való leszokásban.


Nincs tehát bizonyíték arra, hogy a biorezonancia a placebo kezelésnél magasabb számú leszokást eredményezne, a feltételezett siker arány így kb. 6-10%.


(Elgondolkoztató, hogy az eljárást az allergia kimutatásában is elmarasztalták. Egy klinikai teszt alkalmával egy biorezonanciás készülékkel végzett allergiateszt értékeit összehasonlították a nagyon megbízható bőrpróba eredményével. Ezek azt mutatták, hogy a biorezonancia alkalmatlan allergia diagnosztizálására.)


Döntsd el, hogy hiszel-e benne. Bár szerintem ezek után már nem fogsz, mert ott fog motoszkálni a fejedben az én és más válaszolók negatív történetei.

Ha le akarod tenni a cigi és kell segítség, akkor szerintem ne kérdezz senkit, csak higgy valamiben és tedd az. Nem lesz olyan dolog, amiről mindenki csak jót ír.

ÉS BÍZZ MAGADBAN, MERT TE MEG TUDOD CSINÁLNI!!!***

2011. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
a rendszeres biorezonancia kezelés arról szoktat le, hogy legyen pénzed, mert azt mind elkérik. semmi másról sajnos nem.
2011. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer kíváncsiságból kipróbáltam. A hókuszpókusz röhejes volt. A készülékbe elhelyezett csikk és az én elmém között valami delej kapcsolatot létesít. Na, a lényeg, hogy marhaság.

Mondjuk nekem természettudományos képzettségem van, ezért szkeptikus vagyok.

2012. jún. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szolnokon voltam ma.. 13:00ra mentem akkor volt a kezeles.. elvileg nem lehetne hianyerzetem, elvileg nem pangnek.. es kijelentem 6,5 oraval a kezeles utan pangok...
2014. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Már mindent megpróbáltam. Erős akarat nélkül biztos nem lehet leszokni. A biorezonanciának van hatása a szervezetre, ezt állíthatom, de kérdés, hogy az előnye mellett árt-e? A napi 4 liter víz megivása 4 napig valóban fontos része a leszokásnak, mert a szervezetből gyorsabban ürülnek a méreganyagok és sajnos a vitaminok is. Ezért a 4. napon erősen levert és fáradt lehetsz. A leszokáshoz az akarat az elsőszámú, ami kell. Tíz év utáni vissszaszokásom pedig 1 szál cigarettával kezdődött. Ha abbahagyod, sose szívj egy szálat sem! Leszokás után a gasztronomiai élvezetekbe menekültem. Élveztem és jött +20 kg. Persze, ha sportolok mellette, akkor egy pici súlynövekedés után visszaállt volna az eredeti súly is.
2018. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!