Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szúrhat a szívem attól, hogy...

Szúrhat a szívem attól, hogy extasy tablettát vettem be?

Figyelt kérdés
Nem vagyok függő, rendszeresen sportolok és egy hete bevettem egy fél extasy tablettát buliban, de nem is éreztem a hatását, és hazafelé elkezdett szúrni a szívem (mások szerint inkább a szív körüli ideg!), és azóta mindennap érezem a fájdalamat/szúrást. Drogban jártasabb ismerősem azt mondták, hogy vegyek be még egyet és elmúlik. Semmivel nem lett jobb, de ennek a hatását már éreztem.(nem tudom, hogy ez fontos-e). Most ugyanúgy fáj mint egy hete. KÉRLEK TITEKET A KÉRDÉSRE KONCENTRÁLJUNK. KÖSZÖNÖM!
2011. jún. 25. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen! sajnos okozhat görcsöket. Ha nem szeded elmúlik.

Ha fiatal vagy ne tedd tönkre magad ,,nem éri meg.

2011. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 neewollah ***** válasza:
Okozhat érgörcsöt,illetve fokozhatja a szív oxigénigényét ami szintén okozhat fájdalmat.Nagyon ajánlom h ne szedd többet mert ha éppen nem bírja már a szíved akár infarktusod is lehet
2011. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 homo ludensz ***** válasza:
Igyál egy jóféle igazi szilvapálinkát és ne laborban ki tudja hogyan és miből összekotyvasztott szemetet.Azt egye meg a gyártója!
2011. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!