Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Hair Clinic és a Revalid...

A Hair Clinic és a Revalid tényleg jó a hajra? Vagy mit használjak, ami erősíti a hajszálakat és újra erős lesz tőle? És a bolti samponok helyett hol és milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Most lesz nem sokára levágva rövidre a hajamat. Viszont nem akarok tönkretenni a hülye samponokkal. Sokkal többet ártottak, mint használtak. Észrevettem, hogy a legtöbb bolti sampon tele van kőolajszármazékokkal. Hát, nekem ilyen nem kell. Esetleg valamilyen házi módszerrel? :-S


És a Hair Clinic vagy Revalid mennyire éri meg az árát?

Vannak olcsóbb hajregeneráló kapszulák vagy egyéb bármi más, ami olcsóbb? és tényleg használ is?


2011. júl. 6. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A Revalidról megoszlik a vélemény, én legalábbis így tudom. Nem mindenkinek vált be, pl. egyik ismerősömnek csak rosszabb lett tőle (elkezdett hullani a haja). A Hair Clinic-et annyira nem ismerem. Régebben nekem si szálkás volt a hajam (megjegyzem nem vasaltam), és én a Garnier hajsampont és termékeket tudom ajánlani, nekem az vált be, nem mellelseg pedig elérhető ára van.


Házi módszer van a neten, csak keresgetni kell. Van itt zsíros hajra, száraz hajra, korpás hajra, normális hajra, egyszóval mindenféle csak utána kell nézni. ;)

2011. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja csak annyi van,h ogy már összezavarodok benne hiába van belőle rengeteg a neten;)

Bár egyet találtam nem rég.

A Garnier nálam nem vált be.

Szóval a Revalidról megoszlanak a vélemények.. Igazából nem tudom, hogy érdemes-e ennyi pénzt áldozni erre. Van akinek használ, van akinek nem. Én olvastam olcsóbb kapszulákról amik 1000 ft-ba kerültek vagy 1000 ft alatt voltak de nem találom a nevüket. Lehet azok jobban megérnék.

2011. júl. 6. 17:11
 3/4 anonim válasza:

Én szintén használtam Revalidot, kb 5 hónapig, a hajam kicsit erősebb lett, de nem az igazi. Egyetlen negatív dolog, legalábbis nálam(csak szólok, hogy vigyázz vele, de lehet hogy nálad teljesen másképp lesz), ugye reggel délben és este kell szedni evés után. Viszont reggel elég sokszor nem volt időm enni, ezért csak bekaptam a tabit és mentem is. Meg is lett a hatása. Akárhányszor így indultam el, haza kellett mennem, mert erős hányingerem volt, szédültem, és néha még szürkén is láttam. Nagyon vigyázni kell vele. De gondolom ez egyéni.


Aztán egyszer egy kiránduláson elmentünk megnézni egy kastélyt, és ott az idegenvezető néni mondott egy receptet, amivel régen is az uralkodónők mosták a hajukat. Már kb. fél éve nem használok sampont(se Revalidot) és sokkal egészségesebb a hajam.

A recept pofon egyszerű(Nekem vállig érő hajam van, és ez egy mosásnyi adag):

1 tojássárgája

1 evőkanál olívaolaj

1 evőkanál tojáslikőr (de ezt ki is lehet hagyni, én is kiszokom. Kb minden 3.alkalommal teszek bele.)


Fontos még, hogy elég heti egyszer hajat mosni és nem kell naponta 5x megfésülködni, mert az is roncsolja a hajat.


Remélem válaszommal segítettem.

Sok sikert! :)

2011. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hú köszi szépen!:-)


Most megerősítettél egy valamiben. Ugyanis most én is tojássampont kezdtem el használni a bolti sz@rságok helyett.

Akkor szerintem revalid meg ezek nem érik meg a pénzét.

Csak én 2 tojást, narancs illóolajat, és citromlevet használok. de már első alkalomkor sokkal de sokkal jobb volt a hajam más a tartása is, és dúsabb is lett. És egybe van nem válik külön.:O

Neked is ilyen hatással van a hajadra?

Lehet kipróbálom olívaolajjal, bár én úgy olvastam, hogy rozmaringgal és teafával is jó. :-)

A hajamat csak akkor szoktam megfésülni ha megyek valahova. És reggel mikor felkelek akkor megfésülöm.

Vagy néha este de mikor hogy.

Hát, ha nagyon zsíros a hajam akkor megszoktam azért mosni, mert úgy nem akarok kilépni az utcára, de próbálom kihúzni 4-5 napra most a hajmosást.

Köszi a válaszod!

2011. júl. 8. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!