Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Otthon praktikák? Ezeket...

Otthon praktikák? Ezeket várom! Részletek lent

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és sajnálatos módon fejtetűm van. Az unokahugomtól kaptam el. Hgyan távolíthatnám el minél előbb és minél hatásosabban külömböző természetes szerekkel? (nem tetűírtóval)?? lécci normális ötleteket!! fontos!! köszi. 15/L
2011. júl. 11. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ecet, nekem az hatott régen, csak a szagával van gond :S
2011. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Többek közül :

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobban járnál a patikai tetűirtóval. Az a serkéket is elöli. Különben kikelnek, és kezdhetitek újból!

Ne feledkezzetek meg az ágyneműcseréről és egy alapos porszívózásról se. És minden együtt élő családtagot célszerű kezelni, ha találtok bennük serkét, ha nem. Nem mindig könnyű meglátni...

2011. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja..főleg szőke hajba a serkéket..mert azok is világosak
2011. júl. 12. 10:38
 5/5 bromkrezol ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha kopaszra borotválod a fejed. Megfosztod az életterétől. Vagy marad a tetűirtó, patikában kapni, simán leszedi.
2011. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!