Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol lehet beszerezni diólevelet?

Hol lehet beszerezni diólevelet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 10:59
1 2
 1/15 bromkrezol ***** válasza:
46%
Például keresel egy diófát, és szedsz róla néhány levelet.
2011. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ja, de ha nem tudom merre van Miskolcon diófa akkor még is mi a lótetűt csináljak?:)

google-ba kerestem nem hozott ki nagyon semmit.

2011. júl. 15. 10:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Sok helyen megterem a dió,menj ki a "határba",keress valamilyen erdőszéli,rétes területet,menj kirándulni,biztos,hogy találni fogsz.
2011. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bromkrezol ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy hogyan néz ki egy diófa. Aztán sétálj egyet, és nézelődj. Menj biztosra, és vigyél magaddal képet a leveléről.

[link]

2011. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy menj ki a zöldségpiacra, kérdezd meg a maszek árusokat, van-e otthon diófájuk. Néhány levelet biztosan adnak, hoznak neked a következő piacos napon, vagy megengedik, hogy elmenj hozzájuk érte.
2011. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért lenne mégis jó,ha Te szednéd,mert gyógyászati célokra folt nélküli,egészséges leveleket kellene begyűjteni(nem egyszerű feladat!)
2011. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És ha Miskolc környékén végképp nem találsz diófát:)vagy eleged van a keresésből,akkor még mindig ott a gyógynövénybolt,bár ott sincs mindig.Kétségkívül jobban megéri,ha Te szeded.
2011. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!


Nos, nem gyógyászati célra szeretném használni, nem tudtam melyik kategóriába írjam. Ez tűnt akkor a legjobbnak:-D

De amúgy azt hallottam, hogy a diólevelétől egészségesebb lesz a haj és vöröses árnyalatot is ad a hajnak. Tulajdonképp nekem főleg az utóbbi miatt kéne, mert régen ilyen volt a hajam csak azóta elrontottam hajfestéssel stb..És visszaszeretném kapni. Állítólag szebb is lesz tőle a haj.

Most bementem egy gyógynövényes boltba, ott volt dióleveles tea. Nem tudom az mennyire fog hatni, de azért fogok keresgélni majd eredeti diólevelet és azt is kifogom próbálni.

2011. júl. 16. 13:10
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom a levele menyire színez,de a termésén lévő burok az nagyon,méghozzá szép sárgára elfogja a tenyeredet és nagyon le sem tudod mosni.

csak azért írom,nehogy elszíneződött arc vagy fejbőrrel keljen szenvedned,előbb óvatosan az ilyen házi szerekkel,lehet,hogy nem színezi a bőrt de azért légy óvatos.

2011. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miskolcon ott a Diósgyőri Vár utcájában van diófa, arról szedhetsz. Én is Diósgyőrben lakom.
2011. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!