Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Köztudott a morfium hatóereje,...

Köztudott a morfium hatóereje, mely gyógyszerek, altatók vagy nyugtatók hatékonysága közeliti meg legjobban, leginkabb a folyékony halmazállapotúak erdekelnének és amiket konnyü beszerezni?

Figyelt kérdés
Nyugi,nem akarom megölni magam és drogos sem vagyok,de viszont nagyon fontos lenne ha minél többen válaszolnátok.
2010. dec. 24. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ilyenre gondolsz, de olvass utána a barbiturátoknak.
2010. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Inkább szívjál füvet.Az legalább természetes.

Ünnepeljük Jézust egy kis zölddel.

Ha lenne :)

2010. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A morfium elsősorban fájdalomcsillapító és euforizáló és csak másodsorban nyugtató. De te meg nyugtatókat és altatókat keresel...


Attól függ mit akarsz: fájdalmat csillapítani, lenyugodni, aludni vagy jól érezni magad.

2010. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl heroin. De van egy pár kínos mellékhatása:P
2010. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Abban tévedtem ,hogy ha utanaolvastok jobban ,a morfium mar egy nagy intervallumot takar,amiben megtalalható mind a három.engem egy nagyon erős altató érdekel inkább.de a nyugtatok tuladagolasa is alvashoz vezet...szóval :P
2010. dec. 25. 00:09
 6/7 anonim ***** válasza:
A Tahitian Noni fajdalom csilapito hatasa a morfiumenak 70-75%-a, azomban nem okoz fuggoseget.
2010. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kaptál már választ arra, hogy mi ez a gyorsan ható folyékony altatószer?
2011. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!