Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen betegségekre jók az...

Milyen betegségekre jók az MMS cseppek?

Figyelt kérdés
én csak hallottam róla, szerencsére nekem még nem volt rá szükségem, viszont egy kedves ismerősömnek pajzsmirigy problémái vannak, és nem tudom, hogy használ-e arra is. ha valaki tudja, segítsen legyen szíves. neten hiába kerestem, nem találtam konkrétan erre választ.:(
2011. júl. 14. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A Jim Huble fele Miracle (Master) Mineral Solution-ra gondolsz?

Mert ha igen, akkor az nagyon sokfele betegsegre jo.

Az MMS igazabol a korokozokat oli meg (virusok, bakteriumok, gombak stb.) a szervezet immunrendszeret ezzel nagyban tamogatva. Az MMSt ugy kepzeld el mint egy titkos fegyver amit a haboruban bevethetsz.

Nem tudom, hogy pajzsmirigyre jo-e, de artani nem fog artani, mert lehet h van mas fertozes/gyulladas a szervezeteben (amirol esetleg nem is tud mert tunetmentes) es ha hasznalja az MMSt az csak segiteni fog.

Mi otthon influenzara, herpeszre es labgombara is sikeresen alkalmaztuk. Ha valamelyikunk kicsit is betegesnek erzi magat, maris isszuk az MMSt es masnapra kutya bajunk.


En forumon olvastam, hogy valakinek rakos betegsegen segitett olyan szinten, hogy az orvos a legkozelebbi vizsgalat alkalmaval kereste a daganatot es nem hitt a sajat szemenek, hogy eltunt a tumor.

2011. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam.:)Egy barátnőmnek meg van a könyv is, csak kölcsönadta valakinek és nem kapta még vissza. Fejből meg nem tudja, hogy jó e pajzsmirigyre. Én pedig nem taálom a neten a könyv tartalmát, csak általánosságokat. Mindenesetre köszönöm a választ!
2011. júl. 22. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!