Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a japán...

Mi a véleményetek a japán kristálygombáról? Valóban jól fogyaszt, s egyéb betegségekre is kiválló?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 16:37
 1/3 anonim válasza:

Hogy fogyaszt e azt sajnos nem tudom, de állítólag néhány betegségre tényleg jó. :)


Az emésztésre tuti jó hatása van, annak pedig az immunrendszerre. :) Nekem ízlett.

Mire használnád?

2011. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én inkább a fogyásra használtam volna, de az igazat megvallva lemondtam róla. Ugyanis elkészítettem a lét annak rendje-módja szerint, de valahogy kissé bizarra sikeredett. Úgy éreztem, mintha erjedne, ill. szesztartalom lenne benne. Mikor megittam belőle (több alkalommal is próbáltam) egy pohárnyit, utána kezem, lábam elnehezedett, rossz érzésem volt tőle. Bár reggel ittam meg, de még du. 14 után is éreztem a számomra kellemetlen hatást. Igaz elég sokféle gyógyszert szedek. lehet, hogy ez is befolyásolta a kellemetlen hatást.

Mivel cukros is vagyok, megpróbáltam a kristálygomba receptet cukorral is, édesítővel is elkészíteni, de sajnos az eredmény ugyan az lett.

Sőt a gombácskák nem is fejlődtek nálam.

Valószínűleg a hiba nálam lehet, másokat nem beszélek le róla, mert van pár ismerősöm, akik istenítik.

2011. aug. 2. 20:28
 3/3 dorinak9 válasza:
Ha fogyni akarsz próbáld ki a zöld kávé kapszulát.
2017. dec. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!