Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tényleg léteznek ilyen és...

Tényleg léteznek ilyen és ehhez hasonló hatású kínai gyógyteák vagy cseppek?

Figyelt kérdés

Igazából hallottam,de ebben nem vagyok biztos,hogyvannak olyan kínai gyógyteák vagy cseppe,amik tényleg gyógyító hatással bírnak.Pl:serkenti a vérkeringést vagy a férfiak vágyát növelik.Szeretném megtudni,hogy ez igaz e és hogy hol van ilyen kínai bolt,ahol ezzel foglalkoznak,illetve ahol többet megtudhatok...

Előre is köszönöm!


2010. jan. 24. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig ódzkodok a kínai gyógytermékektől, nekem nagyon erősek, próbáltam már nem is egyet, de mindenkinek más a szervezete. A googliba biztosan találsz rá választ, például beírod kínai gyógytermékek, vagy vágyfokozók, vagy vérkeringés serkentők.
2010. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából már keresgéltem,bár nekem nincsenek ilyen problémáim,ezért szeretnék elmenni egy olyan boltba,ahol felvilágosítást tudnék erről kérni vagy "problémáimat" meg tudnánk beszélni vagy esetleg még találni is a rá valamilyen gyógyszert akármit...
2010. jan. 24. 20:18
 3/7 A kérdező kommentje:
És igazából a neten semmi olyat nem találtam,ami ezzel kapcsolatos lenne...
2010. jan. 24. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Namost vannak ilyen problémáid vagy nincsenek?:)

Ez névtelen fórum, nyugodtan elmondhatod.

A kínaiak főleg a ginsenget használják vágyfokozó célokra, de a lícium nevű aszalt gyümölcsön is rajta van ez. Csak magas vérnyomásra nem szabad alkalmazni, mert alapból felviheti.

Ha nemi vágy fokozót keresel, ajánlom a Dragon powert, nálunk úgy viszik mintha ingyen volna, pedig 4400 ft. 6 db. kapszula... igaz, volt már akinek fájt tőle a feje, állítólag a Hard Night nevű jobb, ugyanebben az árban van és az is hat darabos. Létezik még a Nan Bao, a Satiboo és a King of King's, bár ez utóbbival rég találkoztam.

Kínai boltot nem tudok sajnos, de gyógynövényboltban segítenek, illetve szex shopokban is szoktak ilyesmit árulni.

Ha kérdésed van, tedd fel, visszanézek még ide.

2010. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtál.

Öhhhm.Nos,igazából nekem a vérkeringésemmel vannak problémák,ézért is írtam oda példának a vágyfokozást,mert az is vérkeringési problémák miatt van,persze nem minden esetben...

2010. márc. 13. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Leírnád nekem pontosan a "vérkeringési problémát"? Érszűkület? Érelmeszesedés? Magas vérnyomás? Alacsony? Hány éves vagy? Sok minden függ ettől is.

Nézd meg ezt az oldalt:

[link]

(Ha nem jelenik meg linknek, másold át a fenti címsorba.)

Itt konkrétan felhasználók vitatkoznak az általuk szedett szerek hatásosságáról (és persze veszekednek is néha ahogy az minden fórumon előfordul....) Azt hiszem, a legfrissebb hozzászólás van legelöl, tehát érdemes valahonnan a hátuljáról kezdeni az olvasgatást,ha érteni akarsz belőle valamit:)

A "dp" azt hiszem a Dragon Powert jelöli a beszélgetésekben.

Egyébként lehet megkérdezni szakértőket is a neten, pl. a Családineten van szexológus meg gyógynövényes is, és névtelenül is lehet nekik kérdést feltenni.

2010. márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én 18 éves vagyok és nekem alacsony és magas is szokott lenni,ez sajnos attól függ,hogy ideges vagyok e vagy sem...

2010. márc. 14. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!