Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Már egy ideje ekcémás vagyok...

Már egy ideje ekcémás vagyok mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gyötör az ekcéma. Utána jártam itt ott, rábukkantam egy manna szappanra. Mi a véleményetek róla, vagy ti mit ajánlotok? Krémek nem igazán hatnak...
2011. júl. 18. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokmindent kipróbáltam már, homeopátia, stb., de nekem egyedül az Elocom kenőcs vált be, bőrgyógyász, háziorvos írhatja fel. Kb. 4 éve használom, de mostmár 2-3 havonta egyszer jön csak ki (kezemen).
2011. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én meg a diófalevél teát ajánlom... gyógynövényboltban veszel egy zacsival... megfőzöd, és azzal borogatod. makacs bőrbetegségekre, ekcémára, pattanásokra jó ;)
2011. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gyógyszertári fürdőkenőcs. Olcsó, kicsit macerás, de nagyon jó.
2011. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász, Elocom.
2011. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed, mit ajánlunk? Én visszakérdezek: Mire?


Arra, hogy használd-e a manna nevű szappant?

Sose hallottam róla, de próbáld ki, és ha beválik használd. Megölni nem fog.


Ha az a kérdésed, hogy milyen krémeket illetve tisztálkodószereket tudok ajánlani, akkor max privátban. Ha itt propagálnám azokat, azzal megsérteném az oldal szabályzatát, hiszen forgalmazom is az általam jónak tartott termékeket.


Ha viszont az a kérdés, hogy mihez kezdj az ekcémával, akkor tudd, hogy megszűntethető, de nem különböző szappanokkal. Azok csak tüneti kezelést jelentenek. A betegség okát kell megszűntetned hozzá. Az viszont nem magától értetődő, hogy a te bőröd mitől ekcémás. Szakértő orvossal kell megnézetned. A táplálkozásoddal nincs valami rendben? Esetleg valamilyen mikrotápanyag hiányzik, amiről nem is tudsz? Túl sok a stressz az utóbbi időben? Rengeteg ok lehet, ami többek között ezt a tünetet okozza.

2011. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem hozod rendbe a belső szerveid, semmi sem fog használni.
2011. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kösz a tippeket!


Mégis hogy hozzam rendbe a belső szerveimet? Most kipróbálom a tej nélküli étkezést hátha az okozza a zavart...

2011. júl. 18. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:

23:01 Kiváló módszer. Kb. olyan, mintha beülnél egy repülőbe vezetni, és kipróbálod, hátha erre a gombra felszáll. Ha véletlenül sikerül, és elhiszed magadról, hogy tudsz repülőt vezetni, az a legrosszabb.


Miért nem kérdezel meg valakit, aki ért hozzá? Mondjuk, a doktorbácsit. Ha tejallergiád van, akkor a tej elhagyása megoldhatja a problémát. Ha viszont kálciumból kevés jut a szervezetedbe, akkor ront rajta. Persze, a próbálkozás is célbaérhet.

2011. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ekcémára a dermalex kenőcs használt csak, néha ha kijön néhány napig kenegetem vele.
2011. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!