Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes noknel hogyan valtozik...

Terhes noknel hogyan valtozik a pollen allergia? Javul, vagy romlik? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát erre én is kiváncsi leszek. Ugyanis én nagyon allergiás vagyok és általában áprilistól-szeptemberig kinlódom. 5 évvel ezelőtt a lányommal márc.-tól,dec.-ig voltam terhes és egyáltalán nem voltam abban az évben allergiás. Most 21 hetes vagyok,és eddig még nincs bajom,és reménykedem hogy igy is marad. De mivel még szezon elején vagyunk nem merem elkiabálni. Pedig de jó lenne meguszni!!!
2009. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de jo neked! azert erdekel, mert allitolag, aki allergias, annak jot tesz, ha tenger kozeleben van, vagy a hegyekben. ahhoz kepest en ket eve a tenger mellett elek, es tavaly is borzalmasan kijott, most meg maris annyira szenvedek, h napok ota nem alszom. es kivancsi voltam, h ha terhes lennek, ebbol vajon eszre vennem-e.
2009. ápr. 24. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem borzalmasan romlott a terhességeim alatt az állapotom.Annyira,hogy már majdnem asztmát diagnosztizáltak.Még inhalátort belégzőporokat pipát is kellett írni.A két terhességem közt rendbe jöttem nagyjából,aztán most a kicsi születése óta nem akar múlni.Ő most lesz 10 hós,és eléggé gyötör az allergia.Én sajnos sokmindenre az vagyok,a legrosszabb a házipor,mert ezt nem lehet megszüntetni akár milyen gondosan is takarít az ember.De amióta az idén kezdett a mogyoró virágozni,azóta én nem alszom éjszakánként annyira köhögök,meg folyik az orrom.Az immunrendszer legyengül a terhesség alatt,ez ugye természetes vele járója a várandósságnak,és ezért rosszabb ilyenkor.Pedig mikor leszoktam a dohányzásról majdnem teljesen tünetmentes voltam 2 évig.Nekem jó szokott lenni,ha tenger parton nyaraltam.Hol laksz,melyik tenger mellett?
2009. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az Ion-tengernel. ennyire durva meg sosem volt az allergiam, azt hittem, h megfaztam, mert nem szokott ilyen hamar kezdodni, de most csak onnan tudom, h nem megfazas, mert nem vagyok lazas, meg nem kohogok, na meg persze viszket a fulem, orrom, szemem, torkom, mindenem. meg tusszogok, nem keveset...

tavaly junius vege-julius eleje volt gaz, de meg akkor sem ennyire.

2009. ápr. 24. 16:36
 5/5 A kérdező kommentje:
en is rengetegmindenre vagyok allergias, haziporra is tobbek kozott, de a legnagyobb baj emellett az oliva, a krumpli, a narancs, a hagyma, meg ilyenek, ami persze majdnem minden kertben van, es nagyon fuj a szel.
2009. ápr. 24. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!