Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Átadna valaki egy adagot a...

Átadna valaki egy adagot a japán kristálygomba szaporulatából? Budapesti vagyok, főleg a metrók vonalán lenne jó találkozni, de természetesen máshova is elmennék érte. Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 20:12
 1/2 anonim válasza:
Kedves érdeklődő! A "Japán kristályt" a buborékos borítékban is el lehet postázni. Frissen leszűrtet és minél előbb kezelésbe venni a megérkezést követően. A további kezelését ismered? Volt már J Kristályod korábban? Ha a közeledben semmikép nem sikerül beszerezned akkor írj nekem és megpróbálok küldeni neked. A testvéremnek van Ö fogyasztja. Korábban Én is fogyasztottam. Egyébként Fehérvár és Veszprém közt lakom. Ha jársz erre akkor könnyebben is megoldható, hogy hozzá juthass a kristályhoz. üdvözlettel T József tj6813@vipmail.hu
2011. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de kaptam már közben! :o)
2011. szept. 26. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!