Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Aki rendszeresen fogyaszt...

Aki rendszeresen fogyaszt koreai/kínai/japán ételeket, milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Én szoktam látni a koreai étteremben, hogy a koreaiaknak milyen szép erős, fényes hajuk van pl.!

Én mióta 1-2 hónapja rendszeresen (hetente kb. 5 alkalommal) fogyasztok koreai ebédet/vacsorát, szebb, fényesebb lett a hajam és a bőröm is egészségesebbnek néz ki!

Azt mondják,hogy a japán konyha a világon a legegeszségesebb, de a többi ázsiai konyha sem áll annyira tőle, vagyis hasonló szerintem....


2010. dec. 3. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már csak az ételeket nézzük, akkor is kitűnik, hogy nem a mekis színezett sajtos műhúst kapod.


Hanem tele van zöldséggel, hússal - ne firtassuk honnan, fehérje szempontjából ugyanaz.


Én nem eszek annyit, hogy releváns választ tudnék adni személyes tapasztalatból, de táplálkozásilag egyértelmű hogy egészséges, nem csoda hogy a világ legidősebb embere sokáig egy japán férfi volt - most mondjuk egy indiai hölgyről próbálják bizonyítani hogy idősebb, de nincsenek iratai...:S


[link]

2010. dec. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!