Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ilyen Drágák a Cigaretták!?

Miért ilyen Drágák a Cigaretták!?

Figyelt kérdés
Ennek semmi értelme nincs hogy megadóztatják a cigi-t, dohányzók lesznek igyis-úgyis amugymeg az emberiség része ezt nem lehet betíltani. aki meg nem akkar szívni az neszívja
2011. márc. 7. 21:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
drágák? itthon olcsóak.
2011. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
az adó miatt
2011. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
AZért ha valaki így akar meghalni, akkor legalább fizessen utána jó sok adót,mert később már úgy sem fog.
2011. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

ÁÁáá az az adó elmegy a gyógykezelésére.

nincs betiltva,aki akarja szívni,az fizessen.semmi gond.

2011. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert káros élvezeti cikk.

Gondolom te valami háborgó dohányos vagy, aki tenne rá ha minden elszívott cigarettával egy magzatot ölne meg.

Ha ma akarnák a dohányt kereskedelmi forgalomba helyezni, nem engedélyezhetnék.

2011. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szarkasztikus Ákosnak üzenem:

Igen, látom rájötél én dohányos vagyok de ennek nincs semmi értelme hogy felviszük a cigi árát hogy leszokjanak az emberek amikor nem ezel oldják meg a problemát hanem azzal hogy a nem dohányosok nem szolnak bele a dohányosok dolgaiba.

Meg amugy megvan a véleményem a új "antidohányos" törvényről is.

2011. márc. 7. 21:46
 7/23 A kérdező kommentje:

meg amúgy enyierővel mindent betílthatnának mert már manapság az élelmiszerek is károsak az emberekre

(döntö többségük)

2011. márc. 7. 21:48
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Neked meglehet a véleményed.denézd az USA-t és nyugateurópát. háromszor-ötször ennyibe kerüla cigaretta, szinte seholnem lehet dohányozni és a dohányosok száma jelentősen csökkent. Sőt kinézik azt a ki pol.társaságban rágyújtana. Hidd el, hogy működik a dolog, akkor is ha itthon azt képzelik, hogy itthon soha.
2011. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

előzőnek:

de tudod hogy az usa-ban él a legtöbb egéségtelen ember.

ott vanak a nagy kaja multik akik tönkreteszik az embereket én inább azokat tíltanám be mint a cigit.

2011. márc. 7. 21:59
 10/23 anonim ***** válasza:
én azért szoktam le a cigiről mert már túl drága volt. nem vagyok szegény, de egyetemistaként nehezebben tudtam megengedni ezt a luxust magamnak.
2011. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!