Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tapasztalatok biorezonanciás...

Tapasztalatok biorezonanciás állapotfelméréssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Volt már valaki? Megéri az árát?
2011. júl. 26. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

én elég gyakran járok, és szerintem jó, nagyon hasznos dolgokat mond az orvos (ahova én járok, ott rendes orvos vizsgál). sok mindenre fény derült az egészségügyi állapotommal kapcsolatban, és sokkal jobb is, mint pl egy belgyógyászati vizsgálat, és szerintem a diagnózisban nem sok különbség van, illetve sokkal alaposabb, átfogóbb.

mennyit kérnek a vizsgálatért?

2011. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És volt bármi más a biorezonanciás kütyün kívül, ami meg is erősítette a diagnózist?
2011. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok: igen, mivel van egy betegségem, amit rendszeresen ellenőriz szakorvos is, a biorezonancia arra jó, hogy figyelmeztet ha van valami nagyobb baj...mert erre elmegyek félévente pl egyszer, de gyomortükrözésre nem. de a biorezonancia ki szokta mutatni, ha kell menni nagyobb kivizsgálásra.
2011. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

A biorezonancia kamu. A Gazdasági Versenyhivatal már nem egy céget bírságolt meg.


végzős orvostanhallgató

2011. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
Ezt is magamon próbáltam ki nem a Mári néni mesélte: 7000 ft.-ot kért a ki hölgy és csinálta vagy 40 percig meg kérdezgetett. Volt e rákos a családban,dohányzom e,alkoholt iszom e stb. Villogott a sok LED de hogy mikor mit jelzett azt nem tudom.A végén kinyomtatta és hazahoztam,hát főhet a fejem hogy mit egyek és minek kerüljem a fogyasztását. Sokan vártunk ott úgy vélem előbb utóbb megtérül a gép ára de a fene bánja szeretek mindent kipróbálni.
2011. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
22%

A biorezonancia kamu. Ha nem hiszed, olvasd el ezt a cikket és próbáld értelmezni a benne lévő érveket:

[link]

És különbenis, milyen diagnosztika az, ami mond 10 betegséget és abból mondjuk jobb esetben eltalál 2-t? Ilyen arányt én is tudok produkálni véletlen találgatással.

2011. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!