Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A térdhajlatomban megrepedtek...

A térdhajlatomban megrepedtek a hajszálerek (mindkettőnél van vagy 3-4 és kisebbek is) mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés

Anya visszeres, és tudom, hogy hajlamos lehet erre. Sajnos. Amúgy nem cigizek, és nem dohányzok aránylag egészségesen étkezem.


Sokszor látszódnak az erek a lábamon, de azok el szoktak múlni.

A térdhajlatomnál viszont nem múlik el sehogy. Mindig ott van:(


Hogy lehetne ezt eltüntetni?

Hogy tényleg ne is legyen ott?


És másik kérdésem:

Mivel lehetne megakadályozni a többi visszér kialakulását?

A rutascorbin állítólag jó erre, de ez tényleg hatásos?


Vagy mit ajánlotok?


19L


2011. aug. 5. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A Rutascorbin nem tünteti el az ereket hanem az érfalakat rugalmasabbá teszi, arra nagyon jó gyógyszer.
2011. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És annak nincs semmiféle mellékhatása? Szóval, hogy ha egyszer abbahagyom akkor ugye nem fog hirtelen kijönni az összes ér? mert abbahagytam..
2011. aug. 5. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez alkati és örökölhetô. Legfontosabb a megelôzés. Utólag szerintem nem nagyon tudsz vele mit csinálni, max lézeres kozmetikai mûtét (nézz utána neten) - krémeket is próbálhatsz, de nekem nincs jó tapasztalatom egyikkel sem.

Viszont ha hajlamos vagy visszérre, fogamzásgátló ill. terhesség elôtt érdemes trombózis hajlam genetikai tesztet csináltatni.

2011. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi nemrég vettünk egy Bioptron lámpát és az nagyon jó a te problémádra is, sőt még többféle bőrbetegségre is . Én nem szeretem a vegyszereket, krémeket, gyógyszereket, persze ha már más nem használ akkor muszáj ezeket alkalmazni. Sajnos a lámpa elég drága , ezért mi is használtat vettünk de így is 30.000-be került.
2011. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon jó? Bár azt írod drága, de ha lesz pénzem akkor megvenném.


És azóta eltűntek a visszerek a lábadról?:O

2011. aug. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!