Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet csomó a térdhajlat...

Mitől lehet csomó a térdhajlatomban?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem észre, hogy hátul a térdhajlatomban van egy csomó. Igazán akkor érezhető ha behajlítom a lábam. Tapintásra kemény és nem mozdítható el, ha viszont ülő helyzetben felemelem egy kicsit a lábam és a lábfejem mozgatom, akkor függőleges irányban elmozdul. Ha fáj akkor nem kifejezetten ott érzem, hanem az egész térdem sajog.

30/f


2009. jún. 16. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mi lehet, de szerintem nem komoly. Úgy értem nem fogsz meghalni :) Viszont orvoshoz el kellene menned, nehogy nagyobb gond legyen.
2009. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez komolynak látszik. Nem akarlak megijeszteni és ki sem merem mondani a sejtésemet, inkább annyit mondok: menj sürgősen orvoshoz! Ezzel nem szabad várnod!!!
2009. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huuuuuuu!Én gondoltam a trombózisra is,mert ugye van olyan,hogy a visszér is befelé nő,és kifelé nem látszik.Te mire gondoltál?
2009. jún. 16. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sejtem mire gondolt... jobb ha nem tudod, és nem idegeskedsz rajta.


Javaslom mielőbb fordulj orvoshoz. Ha komoly is a baj annak örülj, hogy a lábadnál van a probléma nincs közel a belső szervekhez stb.

De szerintem ez valami más jellegű. Menj orvoshoz, csinálnak ultrahangot vagy röntgent ilyesmit esetleg mintát vesznek stb. Nem kell félni ezek semmiségek. Nem lesz semmi félelmetes. Valószínűleg az elején rájönnek mi a probléma és javasolnak megoldást.


MIóta van ez ott?

2009. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, az is előfordulhat, hogy egy ciszta, azt pedig sebészeti úton el tudják távolítani. De tényleg az lenne a legjobb, ha elmennél egy sebészhez, ő elküld vizsgálatokra és megmondja, hogy mi lehet a baj.
2009. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kb 3 hónapja vettem észre, de nem tudom mióta lehet ott.
2009. jún. 17. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor épp itt az ideje, hogy orvoshoz menj. Nem kell aggódni, semmi komoly nem lesz, egyszerű vizsgálatok.

Ha esetleg műteni kell akkor is mondhatod simán, hogy hát inkább mégse... szóval nincs mit vesztened. De azért érdemes az orvosra hallgatni. Bár lehet csak valami kis jelentéktelen dolog és nem kell vele foglalkozni, de ezt majd csak az orvos tudja neked megmondani.

2009. jún. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!