Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a különbség a sima grapefru...

Mi a különbség a sima grapefruit csepp, a grapefruit csepp ginsengel, és a grapefruit csepp echinaceával között? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
A sima grapefruit cseppből csak 20ml-es kiszerelést találok és ugyanannyiba kerül mint a másik kettő 30ml-es. Immunerősítésre, baktérium és gombafertőzés ellen szeretném szedni, mert ezzel vannak problémáim. Melyik a jobb rá, melyik a hatásosabb? Köszönöm előre is a válaszokat.
2010. dec. 13. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem, amiben Echinacea is van, így még hatásosabb.
2010. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ezzel együtt is hatásos arra amire én akarom szedni? Te mivel együtt iszod meg, hogy ne legyen ilyen keserű?
2010. dec. 13. 09:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Én teába vagy gyümölcslébe csepegtetem, így nem érzem az ízét. Padlón van az immunrendszerem, egymás után jönnek ki rajtam a betegségek, ezért próbáltam meg, de még csak két napja szedem, így nem tudom, lesz-e pozitív hatása.
2010. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az baj ha én multivitaminos pezsgőtablettával iszom meg?
2010. dec. 13. 09:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, azzal is lehet.
2010. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm a válaszod, remélem neked is meg nekem is használni fog :)
2010. dec. 13. 09:58
 7/10 Kondor Judit ***** válasza:
Én is az echinánciásat szedem és még megspékelem multitaps immunóval,a náthából 3-4 nap alatt kijövök,vagy ki se jön rajtam csak kicsit.
2010. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most a nátha a legkevesebb amiért aggódom. Az intim fertőzésekre is ugyan olyan hatásos az echineceás?
2010. dec. 13. 10:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra közvetlenül nem hiszem hogy eléggé hatásos lenne.
2010. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

a ginseng élénkít, jobban öszpontosítassz tőle, a kasvirág vagyis az echinacea az pedig megfázásra, megelőzésére a jó.

immunerősítésre az echinaceásat ajánlom.

2010. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!