Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bikinivonalon kemény, nyomásra...

Bikinivonalon kemény, nyomásra enyhén fájdalmas duzzanat, kb 1cm. Mi lehet ez és hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés
Tegnap fedeztem fel ezt a kis duzzanatot, én furunkolosisra gondoltam, de valahogy nem azok a tünetei, mert tudtommal az 1-5mm-ig terjedő nagyságú. Bár valószínűleg szőrtüszőgyulladás, vagy nem tudom, az összes szőrt eltávolítottam csipesszel a környékén, de nem igazán javult. Tegnap megszúrtam egy steril tűvel, és tudtam is belőle kinyomni egy kis gyennyt, de a duzzanat nem múlt el. Válaszokat előre is köszönöm.
2011. aug. 10. 14:44
1 2
 11/11 babebe válasza:
Elég régi téma, de a 24 órás párakötés után mit kell csinálni? Előre is köszi ha valaki válaszol
2016. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!