Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék testsúlyomból...

Hogyan tudnék testsúlyomból veszíteni étrend átalakítás nélkül?

Figyelt kérdés
gondoltam futok,de 100 m után úgy ver a szívem majd kiugrik és levegőt sem kapok,félek hogy túlpörög ezért nem is erőltetem a futást,vagy ez normális jelenség? túlsúlyos évek óta dohányzó ember vagyok,változni akarok.
2011. okt. 20. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A mozgás jó ötlet, az szerintem minden - normális - fogyásnak az alapja. Viszont ameddig dohányzol, addig sajnos nem is fogsz tudni 100 méternél nagyon többet futni, vagy huzamosabb ideig bármilyen sportot űzni.

Milyen étrendet tartasz amúgy? Pacal birkapörkölttel, hagymás vérrel? :D

Ennek az információnak a hiányában nehéz lenne megmondani, hogy az étrenddel kapcsolatban szükség lenne-e változtatásokra, attól függetlenül, hogy te ezt alapból kizárod.


Próbáld ki a Norbis ducitréninges dvd-ket, abban direkt túlsúlyos emberek teljesítőképességéhez szabott mozgás van, aminek nem az a célja, hogy rohamkocsiig lehajtsd magad, hanem hogy egy háromnegyed/egy óráig tarts egy pulzusszámot. Nekem anno bevált, de én változtattam az étrendemen is. Hozzáteszem, hogy a kajálással kapcsolatban a véleményem az, hogy olyasmit nem jó végleg megvonni magadtól, amit szeretsz vagy éppen a kedvenced, mert egy idő után vérszemet kapsz, aztán vége a nagy fogyinak.

Mindenesetre maradj meg az elhatározásodnál, mert helyesen döntöttél, hogy változtatni akarsz és ezáltal a saját életedet meghosszabbítani!

Sok sikert, kitartást!

2011. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hehe köszi, igazából azért nem akarok étrenden változtatni mert nem állom úgy anyagilag hogy vásároljak magamnak egy külön hűtőt,ami van a család többi számára azt eszem én is,mittomén kenyér felvágott vaj,heti 3-4x egyszerű főtt kaják,hústól a tésztáig minden,szóval egy átlagos család vagyunk.
2011. okt. 21. 16:37
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és amit még említhetek az az hogy már jópár éve nem tudom pontosan,nem iszok vizet,többnyire akár mi jöhet ami szénsavas,nagy ritka amikor szénsav mentes üdítőt iszom,de vizet semmi képpen.
2011. okt. 21. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!