Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki gyógyult már meg...

Valaki gyógyult már meg leukémiából?

Figyelt kérdés
Gyógyítható betegség tudom de nem biztos hogy sok az esély a gyógyulásra. ha valaki kap kemoterápiát meggyógyulhat tőle?
2011. aug. 15. 21:50
 1/6 anonim válasza:
nekem van két ismerősöm, aki teljesen felépült belőle! Szóval meggyógyulhat!!!
2011. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A leukémiáknak borzalmasan sok típusa van, melyek eltérően viselkednek, és a gyógyhajlamuk is nagyon más. Pontosan milyen típusú leukémiáról szeretnél többet tudni?
2011. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

2.válaszoló nem tudom pontosan az egyik közeli rokonom leukémiás de nem tudok róla sokat csak hogy nagyon gyenge,rosszul érzi magát és kapja a kemoterápiát ami legyengíti

2011. aug. 15. 22:23
 4/6 anonim válasza:
én hiszek az elme hatalmában, szerintem valaki kaphat akármilyen drága szakszerű ellátást a kórházban vagy magánklinikákon, ha agyban nincs meggyőződve róla, hogy meg fog gyógyulni. szerintem a gyógyulás sikeressége 80%-ban a fejben dől el.
2011. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen igazad van a remény hal meg utoljára
2011. aug. 17. 14:57
 6/6 anonim válasza:
Én is hiszek az elme hatalmában, édesapám is ebben szenved, neki akut mieloid leukémiája van és mindig mondom neki, hogy csak ne hanyagolja el magát és minden jó lesz.
2015. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!