Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tehetném szebbé a bőrömet?

Hogyan tehetném szebbé a bőrömet?

Figyelt kérdés

19 évesen még mindig pattanásos (néha kiszokott jönni 1-2) és mitesszeres(főleg az orrom) a bőröm az arcomon!

Mit lehetne tenni ellene?:S

A bolti termékektől nem jövök ki nagyon inkább rontottak a helyzeten mintsem segítettek volna.

Sminket már nem használok egyáltalán, és mivel fehér a bőröm így nagyon sápadtnak tűnik az arcom.


Sok vizet iszok, normálisan alszok és figyelek az étkezésemre is.

(Gondoltam használok alapozót is, de inkább arra a döntése jutottam, hogy nem. Félek, hogy még jobban eltömíti a pórusokat..).


Ja és a másik probléma még a fogaim..A formája sem tetszik, de hogy nem fehérek az még jobban zavar.

Sárgák egy kicsit, mit használjak rá, hogy fehérebbek legyenek?:S


2011. aug. 16. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
van sok féle fogkrém.próbálj ki többfélét amiről jót hallottál.és biztosan megtalálod a számodra tökéleteset:)
2011. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom hogy kíméld az ilyen hülye kencéktől.Én 3 éve döntöttem el hogy nem kenek semmi ilyen mű sz*rt az arcomra. Annyit változtattam hogy reggel és este jó hideg ásványvízzel mosom meg, és utána alaposan átdörzsölöm egy száraz törölközővel az arcom. Azóta szinte 3-4 havonta jön ki egy mini mitesszer és ennyi. : )
2011. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok. a fogaidra meg a colgate maxwhite one-t ajánlanám, vagy a signalnak van most ezt a fogfehérítős cucca, ami szerintem elég jó. ez az olcsóbb kategória, ami viszont szerintem hatásosabb az a Blanx nevű fogkrém, igaz elég drága : / :)
2011. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!