Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tehetném szebbé a bőrömet?

Hogyan tehetném szebbé a bőrömet?

Figyelt kérdés

Olyan arcbőrt szeretnék,ami egyenletes és nem pattanásos vagy miteszeres és babás!

Nem tudna valaki olyan módszert,amivel itthon,gyorsan és hatásosan,de mégis egyszerűen meg tudnám ezt csinálni?

Gondolok itt házi praktikákra és pakolásokra!

Továbbá olyan pakolásos receptjeit is várom,amik elveszik az arc csillogását és gyorsan eltüntetik a pattanásokat és miteszereket!

Előre is köszönöm a válaszokat,kérlek,hogy minél többen válaszoljatok!


2009. jan. 4. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha pattanásos a bőröd, azt szinten lehet tartani, különféle kencékkel jól lehet kezelni, de babás tükör-tiszta bőrt nem lehet belőle varázsolni, semmilyen praktikával. Ez genetika, kinek mit adott a sors.
2009. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,kár,hogy nem lehet segíteni:(

De valaki tudna valami olyan receptet adni,amivel segíteni lehet abban,hogy a pattanások eltűnjenek?

Előre is köszi!

2009. jan. 4. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
alapozót használok, alapból nagyon zsíros a bőröm, de mióta használom, borzasztóan kiszárította. így jobb, mert rengeteg kence van száraz bőrre, és így egész szép. bármennyire durván hangzik, de ha élesztő eszel, akkor rendbe jössz. nagyon-nagyon undorító az íze, de a szép bőr mindenek előtt. azt hallottam, a b vitamin segíthet. de mindenképpen bőrgyógyászra lenne szűkséged. vannak olyan fogamzásgátlók, és gyógyszerek, amitől baba-bőröd lehet. a környezetemben több ilyen személy van, aki ilyeneket szed-szedett, egész elképesztő, h. néhány hét alatt mi történhet... és semmiképpen se nyomkodd őket, ha frufrud van tűzd hátra, h. minél jobban szellőzzön a bőröd. legyél sokat szabad levegőn. és ha utánaolvasnál ezen az oldalon, kismillió receptet találhatsz!! sok sikert kívánok :))
2009. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én minden nap megmosom az arcom babaszappannal,és így nem pattanásos,pedig az volt!A miss porty-nak van egy antibateriális alapozója,ami még segít megelőzni a pattanások ialakulását!Valamint az étrend megváltoztatása is sokat segít!Sajna a mitesszerek maradnak,de ha viszonylag méregtelen a szervezeted, nem eszel műkajákat meg nem iszol színes löttyöket,az szépíti a bőrt!
2009. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti válaszolónak írom, hogy az alapozó maximum a bőröd felületét szárította ki, de ha alapjába véve zsírosodásra hajlamos a bőröd és pattik is vannak rajta, akkor ne használj semmiféleképpen száraz bőrre való termékeket, mert attól csak még jobban fog zsírosodni a bőröd és még több pattinak és mitesszernek adsz jó kis táptalajt. Bocsi, remélem nem veszed rossz néven amit írtam.
2009. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

természetes alapú arcradirt ajánlanék(pl alverde, dm-ben kapsz és nem drága)hetente 2x, nehasználj az arcodon krémeket és midnenfajta kozmetikát meg tisztitoszert (rengeteg arclemoso, tonik, hidratalokrém), inkább naponta 3x mosd meg szimplán melegvizzel vagy 1x antibakteriális szappannal, legyen saját arctörölköződ amit hetente cserélsz. alapozóból használj olyat ami zsiros v vegyes bőrre való, hogy ne tartsa zsirosan a bőröd

ne egyél sok olajos magvat és tojást, sok mesterséges élelmiszert mert ettől is olajos lesz az arcod

nekem is elég problémás volt a bőröm, midnent kipróbáltam és semmi nem használt, viszont ha csak vizzel mosom és igy járok el ahogy fent leirtam, nem nyúlok hozzá, sokkal jobb a helyzet.

2009. jan. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!