Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Cérnagiliszta ellen citrom/cit...

Cérnagiliszta ellen citrom/citromlé?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen is hogyha célnigilisztám van nem csak gyógyszerrel lehet gyógyítani hanem ha eszünk fokhagymát vagy iszunk citromlevet az kitisztít. Én egy nap megittam kb. 1 deci 100%-os citromlevet aznap nem is észleltem de másnap megint. Én azt szeretném kérdezni hogy hány napig és meddig igyak citromlevet hogy végre elmúljon ? Kérlek segítsetek gyors válaszokkal :)
2011. aug. 26. 22:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben íratnék gyógyszert a háziorvossal és nem ilyen otthoni marhaságokkal próbálkoznék.
2011. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 tetro ***** válasza:
vegyél gyógyszert...
2011. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Légyszi ne ezt írjátok mer én már szóltam anyának többször is hogy menjen el orvoshoz gyógyszert íratni mer észrevettem hogy kell...de halogatja meg azt mondta h szerinte nem kell szval inkább maradok a citromnál ha lehet légyszives arra adjatok választ.:S
2011. aug. 26. 22:47
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum a fogaidat marja ki a citromlé sajnos. A fokhagymáról valóban hallottam, hogy - állítólag - van némi féregellenes hatása, de messze nem 100%-os az sem. Ráadásul hacsak egy részük is megmarad, nagyon könnyű újrafertőződni ezekkel a dögökkel. Én nem félnék ennyire a gyógyszertől, pár nap Vermox szedés, és teljesen meg lehet szabadulni ettől a kellemetlen problémától. Ne érts félre, természetesen nem vagyok híve a mértéktelen gyógyszerhasználatnak, de ez mégiscsak olyan eset, ahol - szerintem - indokolt.
2011. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bocs, később olvastam, amit közben írtál. Furcsállom, hogy anyukád miért halogatja a dolgot, de ebben az esetben magad is elmehetnél orvoshoz. Igazat adok a többi hozzászólónak, ez nem az otthoni "barkácsolással" megoldható problémák közé tartozik.
2011. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De akkor mit mondjak anyának hogy elmenjen végre nekem gyógyszerér mert én nem szeretnék egyedül mert úgy cikinek érzem (most ne írjatok olyanokat h ez nem ciki egy orvos előtt vagy anyával szeretnék menni vagy csak anya menjen) ??!!
2011. aug. 26. 22:50
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást így már lehet lesz lelki erőm mégegyszer mondani anyának mer előtte is kicsit cikinek érzem hogy már többször is szóltam de nem csinál semmit..
2011. aug. 26. 22:51
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekkel nem lehet megoldani...Menj el te orvoshoz egyedül, és írass fel rá gyógyszert...Van a Vermox,amit szoktak állatoknál IS alkalmazni, állatpatikában vény nélkül kiadják. Tudom, hogy bizarrul hangzik, de jobb, mint szenvedni.
2011. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 tetro ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
akkor holnap megint szólok anyának mert már tényleg elegem van a szenvedésből és jövőhéten szerdán költözök be a kollégiumba és oda főleg nem akarok így menni !! köszönöm szépen nektek :)
2011. aug. 26. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!