Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bőrkiütésre milyen otthoni...

Bőrkiütésre milyen otthoni gyógymódot próbáljak ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hétfőn jakuzziztam a nővéreméknél és kedd estétől nyaktól derékig apró bubok jelentek meg a testemen (napról napra több és nagyobb, pirosabb), főleg ott, ahol a masszírozó fuvókák is érték a testem. Szerintetek mitől van? Mivel kenjem be? Kicsit viszket, de ha hozzáérek fáj. Bőrgyógyászhoz hetek rá fogok kapni időpontot, magánrendelésre meg nem igazán szeretnék menni. Vagy menjek el az ügyeletre este, ott tudnak adni rá valamit?
2011. szept. 3. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Első körben azért én próbálkoznék az ügyeleten. Nem kizárt, hogy valami fertőzést kaptál el, amit gyógyszeresen is kezelni kellene, és ha sokáig vársz vele méginkább továbbterjed.
2011. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez valami bőrgomba lesz, figyeld meg! Orvos!
2011. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!